60 метрів сметани• 25 июня 2024
суд в Польщі - хто стикався?
усно поспілкувалась по телефону про табір для дитини, мейлом відправила текстові дані ПІБ, код (як в нас ІНН), адрес.
у відповідь мені прислали договір і сказали підписати та принести.
оплату якщо я хочу - зробити до 21 червня (за 2 дні до табору).
Я не оплатила, бо вирішила не вести (і добре), дитина не ходила, я сказала що не ходитиме.
Тепер власник мені дзвонить і пише постійно, погрожуючи судом.
Це прикол такий чи що?
Заздрість то погано• 26 июня 2024
Ответ для60 метрів сметани
так, я не розумію і не зрозумію.
людина чітко мені сказала. я дура, що повелась на це.
інші помагають мамам, які втекли на війні. а хто наживається.
ну нічого, хай його карма дожене.
Альо!!! Ніхто на вас не наживається!
Ви живете в країні і повинні знати її правила і закони, щоб не потрапляти в такі ситуації.
Ви влипли тому, що безвідповідальні!
Заздрість то погано• 26 июня 2024
Ответ для60 метрів сметани
так, я не розумію і не зрозумію.
ну нічого, хай його карма дожене.
Чи вам ще потрібно доплатити за вашу тупість, бо ви втекли від війни?
Купа інформації в інтернеті. Читайте, вникайте, бо вас сюрпризи будуть чекати на кожному кроці.
60 метрів сметани
• 26 июня 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
а де можна почитати?
бо це дуже неприємний сюрприз.
знаєте, вони всі, коли дзвониш питаєш про курси просять ПІБ дитини і кажуть, що пришлють оферту.
і як на мене - то це просто пропозиція. а виходить, що це п...
Вже написала мейли всюди, що я відмовляю.
Але там навіть в мейлах написано ’пропонуємо’. і ’при неоплаті протягом х днів пропозиція анульовується’
бо це дуже неприємний сюрприз.
Заздрість то погано• 26 июня 2024
Ответ для60 метрів сметани
а де можна почитати?
бо це дуже неприємний сюрприз.
Так ви в устрій формі погодились і дали данні вашої дитині письмово.
Мені вже набридло, серйозно.
Я навіть рада, що такі як ви, отримують те, що повинні.
Мені вже набридло, серйозно.
60 метрів сметани
• 26 июня 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Мені вже набридло, серйозно.
ну то радійте))
я не дивуюсь, є люди, які отримують задоволення, коли комусь погано
Заздрість то погано• 26 июня 2024
Ответ для60 метрів сметани
ну то радійте))
Вам погано від того, що ви безвідповідальна. І це ваша вина.
Але крім цього, ви ще й не в стані зрозуміти те, що самі у всьому винні.
60 метрів сметани
• 26 июня 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
я дзвонила вчора в тур фірму, то я теж маю тур оплатити?)))
для прикладу
справа в тому, що я дзвоню просто запитати - а люди зразу хочуть мої дані. значить тепер не буду нікому їх казати.
для прикладу
Заздрість то погано• 26 июня 2024
Ответ для60 метрів сметани
для прикладу
Сорі, але мені реально набридло. Чи ви придурюєтеся чи дійсно не розумієте різниця?
Я дуже рідко зустрічаю настільки далеких людей
60 метрів сметани
• 26 июня 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
була в юриста.
оскільки не було перекладу - ніхто не може нічого вимагати.
нема підписаних документів - нема договору.
Заздрість то погано• 26 июня 2024
Ответ для60 метрів сметани
була в юриста.
А потрібен переклад? 😂😂😂.
Ок, чекайте позов до суду