Пекельнi Борошна• Изменено сегодня в 01:46
Как вы задолбали ныть, те, кто остался
Мало того, что ноют, так кидаются как собаки, только скажи, что ты выехал.
Запомните - это ваша жизнь, ваша ответственность, ваши решения и их последствия. Вы все взрослые люди. Я не хочу вас жалеть. Тем более, что вы больше бесите, чем жалость вызываете.
Наш президент проделал колоссальную работу, договорился с половиной стран мира, чтобы вас приняли под белы ручки, документы за вас оформили, дали вам бесплатную медицину, посадили вашу задницу в жилье и оплатили вам все. Но вы и тут даже не смогли справиться - а теперь скрипите тут зубами на адекватных людей.
На себя кидаетесь.
P.S. Голосовать я буду за Зеленского. Во всем, что касается лично меня - международные отношения - он показал великолепные результаты.
На себя кидаетесь.
Борисфенка• сегодня в 02:26
Ответ дляпАлАвинкА
Вот такая вот трансформация пани Борисфенки :) Украинцы уже рабы, немцы - великая нация
Українці - велика нація. А п´ята колона - завезені раби, це та падаль, яка дає 30% на виборах за будь-яку москальську тварь. І москалі цим користуються на кожних виборах..
Розвідка Маші• сегодня в 02:27
Ответ дляПекельнi Борошна
Він залишиться при владі. Згадаєте мої слова. Всі виїхавші будуть за нього голосувати, щоб вони тут не писали і не казали.
Я верю. Потому и 65% за него опросы показывают. Благодаря таким как Вы.
Булку Дай• сегодня в 02:27
Ответ дляБорисфенка
Три доби протрималися, і це було визначально. Поки влада накази віддавала ’Не треба супротив чинити’.
Забулися, сцуки?
Знаю одного сиарого генерала який 10 днів сидів в підвалі, бо думав, що Київ не стоїть, не вірив. Зараз працює...що він може доброго зробити, та нічого, але ж система така, генерали мусять воювати з кабінетів
Борисфенка• сегодня в 02:27
Ответ дляПекельнi Борошна
Що ви несете? Ви хочете сказати, що По лишився б? Чи томосом відбивався б? Чи мовою? Мова, віра. Смішно.
Всі все бачили у 2019-22 роках, не треба тут херню нести.
Пекельнi Борошна
• сегодня в 02:29
Ответ дляБорисфенка
Ви, суки, не в курсі, хто в Бучі москалів валив? АТОшники і цивільні. Ще пельки будете роззявляти :(
АТОшники встигли зі Сходу добігти? Пропустили Маріуполь, поки бігли?
А чим валили, не підкажете? Лопатами все ж таки?
То може президент все ж підготувався разом з Залужним.
Які ж брехливі, слів немає.
Борисфенка• сегодня в 02:29
Ответ дляБулку Дай
Та їх таких 80% було. Але 20% порядних українських генералів, льотчиків і солдат втримали Україну. І зараз тримають, всупереч всьому.
Булку Дай• сегодня в 02:29
Ответ дляБорисфенка
Що Ви знаєте про Бучу...там були підготовлені війська і далеко не АТОшники, АТОшники були на сході..
Пекельнi Борошна
• сегодня в 02:29
Ответ дляБулку Дай
💯
Розвідка Маші• сегодня в 02:30
Ответ дляПекельнi Борошна
Так. Він врятував країну і нам дав можливість легко інтегруватися в іншій країні. Він захищає тих, хто лишився і допоміг тим, хто поїхав.
Більшість допомоги на яку ви живете - через його особисті стосунки зі світовими лідерами.
Вам да, от его правления стало классно, но восхищаться людоедом, который в рабство загнал большую часть мужского населения страны - побойтесь бога, или совести, во что-то ведь верите.
пАлАвинкА• сегодня в 02:29
Ответ дляБорисфенка
Ненене, вы запутались. Или выборы поддельные или рисуют, или 30% незаконно пересекли границу под видом рабов и голосуют. Што-то не то в общем, пани Борисфенка
Борисфенка• сегодня в 02:30
Ответ дляПекельнi Борошна
Які ж брехливі, слів немає.
Всохни, тварь. На Чонгарі і біля Чорнобиля твій президент ’підготувався’.
Булку Дай• сегодня в 02:32
Ответ дляБорисфенка
І зараз 80%.
Ви як поряднв втекли в Німеччину, а я за чоловіком поїхала під Херсон...для того щоб з старими генералом говорити на новий лад. Бо риба гниє з голови, реформи в армії не можна проводити з низів. А в верхах болото ще те
Пекельнi Борошна
• сегодня в 02:30
Ответ дляРозвідка Маші
Нас і так і так росіяни рознесли б. Це було неминуче. Питання часу. Він просто дав шанс. Тому не треба скиглити про життя - завдяки йому ви живете.
Борисфенка• сегодня в 02:31
Ответ дляБулку Дай
І зараз 80%.
І що, воюєте також? Честь і хвала.
Борисфенка• сегодня в 02:32
Ответ дляБулку Дай
Та що ви кажете, і куди поділися регулярні війська з Бучі за місяць?
Всі АТОшники Київської області там були.
Булку Дай• сегодня в 02:33
Ответ дляБорисфенка
І що, воюєте також? Честь і хвала.
Ні ми працюємо в ВПК, тісно співпрацюємо з військовими частинами як розробники
Вкаблучках• сегодня в 02:33
Ответ дляРозвідка Маші
Ну, мабуть, України вже б не було, якби відкрили всі кордони для всіх. Ви хочете сказати винуватий президент, а не ху*ло яке на нас напало?
Борисфенка• сегодня в 02:33
Ответ дляБулку Дай
Молодці!!!
Пекельнi Борошна
• сегодня в 02:33
Ответ дляБорисфенка
Генерал Борисфенка доповідає з передовій
Борисфенка• сегодня в 02:34
Ответ дляПекельнi Борошна
Я аналітик, колекціоную свідчення учасників давно і ретельно.
Колись знадобляться.
пАлАвинкА• сегодня в 02:35
Ответ дляБорисфенка
Колись знадобляться.
Скрины из тем?
Борисфенка• сегодня в 02:35
Ответ дляВкаблучках
Кордони відкрили для жінок з дітьми і старців. А чоловіки мають країну боронити, а не під спідницями скиглити.
...аяприкольная• сегодня в 02:35
Ответ дляПекельнi Борошна
Люди, вы очень неблагодарные. И история это показывала уже сотню раз.
Забываете добро, которое вам делает. Грызете руку, которая вас кормит.
Надеюсь голосов выехавших хватит, чтобы справедливость сохранилась.
Тю, здрасьте. Кормит? А не наоборот? Если вы стебетесь, то тема и время для этого неудачные.
Борисфенка• сегодня в 02:36
Ответ дляпАлАвинкА
Скрины из тем?
Цитати з розповідей друзів, які там воювали і досі воюють.
Булку Дай• сегодня в 02:36
Ответ дляБорисфенка
Молодці!!!
Нічого хорошого те впк не представляє, все зруйноване обстрілами ракетнодроновими атаками прицільними це дуже страшні події...але маємо що маємо. Але ми тут, а не десь з за кордону ведемо аналітику.
Булку Дай• сегодня в 02:37
Ответ дляБорисфенка
В Бучі?
Борисфенка• сегодня в 02:37
Ответ дляБулку Дай
Я можу приїхати на милицях до вас на підмогу, але навряд чи ви сильно зрадієте.
пАлАвинкА• сегодня в 02:38
Ответ дляБорисфенка
Я знаю вас как форумного аналитика )
Булку Дай• сегодня в 02:38
Ответ дляБорисфенка
Чому? В нас вже є програма для ветеранів і людей з обмеженими можливостями
Пекельнi Борошна
• сегодня в 02:39
Ответ дляБорисфенка
Колись знадобляться.
Книгу опублікуєте? 😁 Як головна учасниця всіх подій.