Гарантую неперелевки• 26 июня 2024
колаген у порошку для прийому всередину. чи псується? пили б?
Десь у грудні 21го купувала колагеновий порошок на айхербі. Для зручності з пластика пересипала в скляну 350мл баночку. Потім була дома відсутня понад 2 роки. От тепер питання чи не зіпсований.
Оцей (тоді трохи інший дизайн упаковки був)
Вишиванка• 26 июня 2024
Зараз на сайті цей колаген з терміном до 2028 року, швидше за все і ваш ще не протермінований
Якщо не змінив виду/запаху, то я би приймала