Саджу все зарання• 26 июня 2024
я в складній ситуації, почуваюсь наче ото мене в глухий кут загнали ....
на роботі працюю в чоловічому колективі. і одна ще дівчина яка косить під тупу аби поменше працювати, насправді та ще хитра лисиця. так от..постійні і безпереривні "підніжки" мені від колег чоловіків. постійні! ситуації одні і ті самі, робочі моменти, але кожного разу знайдуть до чого причепитись, хоча там ніяких проблем нема. (а почалось все з того що я з тих жінок що "все сама", так от і це бісить декого, назвемо його Д. який керує всім цим балаганом) так вони всі дружочки типу там, знаєте як почесати люблять язиками бува, гірше ніж ото ми з вами, чесне слово! і от ці дружочки Д. ставили мені ці "підніжки" доки я вже геть не змогла це терпіти і прийшла ж до Д. який був цьому дуже радий, що я визнала те що не справляюсь. а більш за те, перед цим була показатєльна сцена: очередні "підніжки" почались, так цей Д. прийшов і всі тут же позатикались і працюють наче і не вони тільки що все це казали. а він стає на їх сторону, спеціально. а мені потім говорить " вони тебе морально задавили, тому що вони відчувають що тут колектив здорових дорослих чоловіків, і вони мають слухати якусь дівчинку, це на енергетичному рівні" та ще я і молода до речі, а всі старші вони. так то була "показатєльна сцена хто тут "самець" і якого всі слухають. але все це повторюється знову і знову, хоча я знаю що я права, а Д. все одно стає на їх бік прикриваючись якимись абсолютно ідіотськими аргументами, що раніше навіть питань не виникало, а тепер от все змінилось. і вони всі давлять на мене...що мені вже нестерпно. ба більш за те. після цієї показатєльної сцени, я вже висказала цьому Д. все що накипіло. так його принесло до мене додому о пів на десяту вечора. скидає мені фотку - "я стою перед твоїм будинком", після того як ми сварились чисто 3 години підряд в режими онлайн, бо я вже врешті все йому висказала!!! але тоді не вийшла бо то було занадто. але тепер я підозрюю неладне і нечисто тут геть все не так просто. вони це спеціально роблять. допоможіть, мудрі жінки, що робити? я геть безпораднаааааааааааа
Саджу все зарання
• 26 июня 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Вы всё еще не можете пояснить развернуто
А тут может именно причина скрыта ’едь сама’
Вы же разговаривали?
Составили маршрут.водителю озвучили. Что конкретно его не устроило? Прям дословно что?
Вы же разговаривали?
то що він не хоче туди їхати. то що він хоче їхати так як сам хоче, а те як я кажу - для нього діло принципу не слухати мене, і робити так як він (вони) вважають за потрібне, так як їм зручно, так як їм хочеться. і все. і аби я запхала свої маршрути собі в опу, вони нікому не треба, дорослі дяді тут самі розберуться. тоді питання що я взагалі роблю на цій посаді.
Саджу все зарання
• 26 июня 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Не совсем поняла зачем Вы сердце рвёте.если Д фыркающих и фекающих заствляет делать то.что нужно))))?
тому що я знаю що я права, тому що ми вже робили сотні разів так я казала і тоді це було нормально. а зараз стало не нормально. і він просто потокає їх прихотям от і все. а мене чучелом якимось виставляє...типу наработана схема не працює.
Ирина-bbd0• 26 июня 2024
Ответ дляСаджу все зарання
А цель Вашей посады действительно какая? Вы оптимизируете маршруты.оптимизируя затраты,предприятия? Или планируете поездку по клиентам Вашего предприятия?
Саджу все зарання
• 26 июня 2024
Ответ дляИрина-bbd0
да.
Ирина-bbd0• 26 июня 2024
Ответ дляСаджу все зарання
да.
Да что?
Оптимизация затрат и просто клиенты по маршруту это разные вещи могут быть
Саджу все зарання
• 26 июня 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Да что?
все разом. питання не в цьому.
Забризкана водою• 26 июня 2024
Ответ дляСаджу все зарання
цього моменту я взагалі щось не зрозуміла. цей Д. схоже будь що хоче вкласти мене в койку, а дружочки йому допомагають, аби я до нього бігла, а він такий типу герой, зараз розбереться з ними і все поріша.
Здається, хтось про себе надто високої думки )))
Саджу все зарання
• 26 июня 2024
Ответ дляЗабризкана водою
адекватної думки. мені дана ’ситуація яка склалась’ була виголошена майже прямим текстом.
Ирина-bbd0• 26 июня 2024
Ответ дляСаджу все зарання
все разом. питання не в цьому.
А в чому?
Если Вы не в курсе как закрывается топливо и финотчёты и почему конкретно мужчины не довольны.как Вы можете обсужлать с нами что-то?
Забризкана водою• 26 июня 2024
Ответ дляСаджу все зарання
все разом. питання не в цьому.
В цьому. Якщо Д. керує вдіями, то нахіба ви там треба? Якщо це ваша задача - то хай Д. збере колектив і скаже: слухайте Фьоклу і робіть як вона каже. Якщо він це не зробить - звільняйтесь.
Забризкана водою• 26 июня 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Він прямим текстом сказав вам йти з ним у ліжко?
Ирина-bbd0• 26 июня 2024
Ответ дляЗабризкана водою
Так если что-то не устратвает.то можно и нужно отдельно обсуждать детали
А тут тема меня просто травят водители.а Д в постель хочет затянуть.а я логист и 3 часа ))))
Забризкана водою• 26 июня 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Всьо плохо
Саджу все зарання
• 26 июня 2024
Ответ дляЗабризкана водою
Фьоклу слухали останні роки, а тут щось пішло не так....
Саджу все зарання
• 26 июня 2024
Ответ дляИрина-bbd0
так воно так і є. деталі в тому що комусь треба пови*обуватись зайвий раз, і показати що вони будуть робити те що хочуть, і що я їм ніхто ...і командувати ними не буду, бо жінка і взагалі нічого не розумію в цьому...як виявилось
хоча раніше возили як миленькі і мовчки і бігом. а тут така оказія однако..і що ж це по вашому?
Ирина-bbd0• 26 июня 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Вы не можете написать что конкретно конкретного водителя не устроило на одном примере
Извините
Саджу все зарання
• 26 июня 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Извините
я написала вже. ’ не подобається йому маршрут, він йому не зручний, не хоче туди їхати. хоче аби інший віз. ’
Инста_Богиня• 26 июня 2024
Кажется проблема не во всем коллективе, а у кого- то проблема с выражением мыслей. Одни эмоции и обиды. Не даром мужиков клинит уже. Детский сад.
Саджу все зарання
• 26 июня 2024
Ответ дляИнста_Богиня
ці емоції і обіди якраз наслідок їхньої поведінки.
Море_море_я_скучаю• 26 июня 2024
Ответ дляИнста_Богиня
Автор за две страницы уже меня задолбала, а мужики ж это 5 дней в неделю терпят
Фиктивная• 26 июня 2024
Вы не должны с кем то ссориться и ругаться. Вы делаете маршрут, отдаёте им . Начинают возмущаться - отсылаете к Д. Д приходит к вам, это ваш начальник - вы ему объясняется почему так. Все!
Саджу все зарання
• 26 июня 2024
Ответ дляФиктивная
Виходить я маю бути в захисній позиції постійно і пояснювати кожен свій крок і виправдовуватись. Це дуже енергозатратно і позиція жертв 😭В той час як всі їхні аргументи - бо туди хочеться їхати, а сюди не хочеться, тому звалює на іншого, а той на іншого, а той на іншого.ʼ врешті вже мене саму відправляють везти, бо бачте щось я дуже розумна спорити з ними , вони краще знають
Фиктивная• 26 июня 2024
Перед начальником вы и должны нести отчёт, перед водителями -нет. А сейчас вы гавкаетесь со всеми подряд.