Ду да ду да ду• 26 июня 2024

Некомфортно себе почуваю на новому робочому місці

Другий тиждень, як вийшла на нову роботу. Ніби нічого поганого не відбувається, але почуваю себе не в своїй тарілці, не хочеться йти туди вранці, посеред дня хочеться піти провітрити голову... Що робити? Роботу змінюю не вперше, такого не було напочатку ніколи.
Нинішня компанія сильно програє моїм попереднім по технологіям і доходності, але має свої +. Як себе заспокоїти? Що робити в таких ситуаціях?
Альфасамка• 26 июня 2024
треба поставити себе на місце і показати хто тут альфа змія

ОбережнаЯ• 26 июня 2024
Дайте собі час придивитися
бибизяна• 26 июня 2024
Що саме там вас тривожить?
автор Ду да ду да ду • 26 июня 2024
Ответ длябибизяна
Що саме там вас тривожить?
Не можу зрозуміти. Вчора була на віддаленому, то і прокинулась рано і бігала весь день бадьоро, а сьогодні в офісі і знов це відчуття фонової тривоги. Я простий офісний працівник, мега задач немає, тож підвоху чекати марно.
автор Ду да ду да ду • 26 июня 2024
Ответ дляАльфасамка
Кому показати? Колектив нормальний, не кодло змій, кожен робить свою роботу, до того ж на віддалену більшість часу
Альфасамка• 26 июня 2024
Ответ дляДу да ду да ду
так ви станьте нею
бибизяна• 26 июня 2024
Ответ дляДу да ду да ду
Місце, обстановки в середині, певні люди.
Завжди є причина.
Може через гроші?

автор Ду да ду да ду • 26 июня 2024
Ответ длябибизяна
Завжди є причина.
Може через гроші?
Щодо людей причин переживати нема, поки так точно, ніхто мене не виживає.
По грошам тут значно менше ніж було раніше і ніж я просила на співбесіді, але я погодилась бо це краще ніж нічого, до того ж є можливість шукати другу або кращу роботу паралельно
бибизяна• 26 июня 2024
Ответ дляДу да ду да ду
Ну от можливо це і дає дискомфорт вам, десь на підсвідомості
Нервогенератор• 26 июня 2024
Ответ дляДу да ду да ду
Я так понимаю это временный вариант. Так к этому и относитесь. Я была в такой же ситуации зимой. Почти 2 месяца проработала так, пока не нашла другую работу. Буквально в течение первого месяца поняла, что работа там - это не мое. Ушла и вздохнула свободно.
автор Ду да ду да ду • 26 июня 2024
Ответ дляНервогенератор
Я так і сказала собі що це тимчасовий варіант, але щось мучить, аж фу
Нервогенератор• 26 июня 2024
Ответ дляДу да ду да ду
Верю Вам. Держитесь. Все наладится.
автор Ду да ду да ду • 26 июня 2024
Ответ дляНервогенератор
Верю Вам. Держитесь. Все наладится.
Дякую за підтримку!
Швабристка• 26 июня 2024
Автор, ви обрали не ту роботу. Треба не розумом обирати, а душею. Тоді не буде розчарувань. Пройде трохи часу і ви зрозумієте, чому були такі негативні відчуття.
черная мамба• 26 июня 2024
Ответ дляДу да ду да ду
Дуже цікаво що за робота віддаленна, нескадна, яке направлення?
автор Ду да ду да ду • 26 июня 2024
Ответ дляШвабристка
Ви праві, розумію про що ви, компроміси з собою ще не приносили мені користі.
Якби мала вибір то обрала б для душі, але довелось брати те що було...