Кров з молоком• 26 июня 2024
Чим обробити капусту від білокрилки?
Пьяная вишня• 26 июня 2024
Теппекі пишуть що дієвий. Я обробляла аміак+мило, але знову з’явилася.
Сірничок• 26 июня 2024
Пробовала народный метод, еще на этапе рассады втыкала в землю шампура старые, или палки можно и на них повязала белые влажные салфетки. Ни разу не завелась за все 10 лет огородничества.
Пугала белая салфетка бантиком белокрылку. Может думала, что тут уже занято))
На привозе• 26 июня 2024
Перевірений десятками років засіб: молоко, календула і цукор.
1 літр молока зварити 15 хв з 50 грам аптечної календули, додати 2 ст ложки цукру, дати настоятись пару годин, процідити, розвести водою до 2 літрів, бризкати і зверху, і знизу.
Можна суху календулу замінити на 50 мл спиртового розчину календули, тоді варити не треба, але то крайній випадок, з сухих квітів краще.