Тюрюнь_Тюнь• Изменено 26 июня 2024
Порадьте пристрій безперебійного живлення для роутера ( інтернет оптоволокно)
Порадьте будь ласка. або похваліться тим що є)
шукаю пристрій безперебійного живлення для роутера та тієї приставки що йде в комплекті при інтернеті-оптоволокно
шукаю такий пристрій який весь час підключено
тобто коли є світло - роутер просто через нього живиться. коли немає світла цей пристрій як павербанк
невеликий і не дуже дорогий
Моль Моллівна• 26 июня 2024
Павербанк в розетку на зарядку, а роутер от павера. Докупите провод специальный
Тюрюнь_Тюнь
• 26 июня 2024
Ответ дляМурзилка
Только вам ещё понижающий кабель нужен
тобто... хіба павербанк може бути весь час в розетку включений? і одночасно передавати електроенергію в роутер?
Мурзилка• 26 июня 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Те вы хотите чтобы когда есть свет это устройство было включено в розетку и заряжалось? А потом как пропадёт свет-питало павербанк?
Тюрюнь_Тюнь
• 26 июня 2024
Ответ дляМоль Моллівна
на ’понижувальний кабель’ інтернет видає дуже багато... як обирати що саме
може якась точніша назва цього проводка?)
Тюрюнь_Тюнь
• 26 июня 2024
Ответ дляМурзилка
так)
Моль Моллівна• 26 июня 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Запитать роутер от павербанка. Так и пишите. Я брала на олх
Мурзилка• 26 июня 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
так)
Это бывают ’экофло’ с такой опцией. Но это не ’бюджетно’ совсем.
Тюрюнь_Тюнь
• 26 июня 2024
Ответ дляМурзилка
дуже багато пропозицій цих безперебійників в інтернеті. вони в ціні 1500-3000 . це ж не екофоло
вони виключно на пару роутер і машинка до оптоволокна
Тюрюнь_Тюнь
• 26 июня 2024
Ответ дляМоль Моллівна
провід між роутером і павербанком є)
я шукаю безперебійник який не треба виключати
роутер весь час до нього включений
а от сам безперебійник в розетку(також весь час і коли світла немає)
і вже цей безперебійник сам визначає він просто передає електрику до роутора або коли світло вимкнули- живить його від свого зарядного блоку
принаймні я так розумію принцип їх роботи
роутер весь час до нього включений
А вот недавно• 26 июня 2024
мій роутер TP-LINK Archer A8 звичайні павербанки не тягнуть (ні 15, ні 20вольт). Роутер просто поблимав і виключається.
Чоловік приніс якусь бандуру величезну (павербанк) де є живильний розʼєм, він як юсб, але по кольору відрізняється. Лише з цього отвору роутер працює. З інших юсб отворів - нуль реакції.
В цей же павербанк включаю і коробку від провайдера.
Мурзилка• 26 июня 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
За эти деньги вы только павербанк купить можете. ’Экофло’ на 1квт 23-25к
Мурзилка• 26 июня 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Понижающий кабель это для того,чтобы роутер от павербанк работал.
Тюрюнь_Тюнь
• 26 июня 2024
Ответ дляПригощаю кашею
Вводите ДБЖ для роутера и выбираете оптимальное по цене.
дак цим займаюсь другий день)))
мала надію що хтось похвалить свій
Пригощаю кашею• 26 июня 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
дак цим займаюсь другий день)))
мала надію що хтось похвалить свій
Мені рекомендували ось цей, але я не знайшла в наявності.
Поки користуюсь павербанком
Тюрюнь_Тюнь
• 26 июня 2024
Ответ дляМурзилка
мабуть так
для мене просто павербанк - це мобільний пристрій
який не можна залишати постійно в розетку підключеним
а я шукаю таке:
Джерело безперебійного живлення (ДБЖ, павербанк або англійською UPS) допоможе вам мати стабільний інтернет під час відключень світла! UPS підійде вам, якщо в ваш дім інтернет заведено за допомогою оптоволокна (технологія GPON).
В ДБЖ є 3 кабелі — один до розетки 220В і два на 12В (також можливо на 9В або 5В). Підключаєте ДБЖ замість блоків живлення ваших пристроїв, і маєте 6 (шість) годин стабільної роботи в Інтернеті підчас відключень.
Джерело безперебійного живлення йде в комплекті з акумулятором на 7 Ампер-годин.
В разі відключення електроенергії ДЖБ автоматично переключається на живлення від акумулятору. Після відновлення подачі електроенергії ДБЖ автоматично переключиться на живлення від мережі та зарядить акумулятор.
і вартість його саме як я писала
а я шукаю таке:
і вартість його саме як я писала
Швабристка• 26 июня 2024
Ответ дляМурзилка
30-35 😢
Йосип_молодий• 26 июня 2024
Ответ дляМурзилка
Щось, Ви мало написали. Сьогодні купляли на 860, найдешевшу ціну, яку знайшли -31 000
Мурзилка• 26 июня 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Мы покупали пару недель назад за 20к на 1квт(правда пока дошла до точки выдачи стала 23к). Сейчас муж смотрит за 50к на 2.2квт.
Мурзилка• 26 июня 2024
Ответ дляА вот недавно
Я уже писала выше понижающий кабель нужен. Но мне даже кто-то рукалицо влипил))
Мурзилка• 26 июня 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
мабуть так
а я шукаю таке:
і вартість його саме як я писала
а я шукаю таке:
і вартість його саме як я писала
Покупайте. Расскажите потом нам здесь какие мы все дураки что понабирали ’экофлошек’ за 25-50к. Вместо того,чтобы за пару сотен на рлх ваше устройство купить))
Ананомчикус• 26 июня 2024
У мене такий, купувала в сезон блекаутів 2022-2023 за 2000 грн.
Що сказати, зручно, є світло - працює від мережі, немає від акумів. Нічого не треба перемикати. Витримує близько 7 годин підключення роутера та термінала ONU. В комплекті були всі необхідні кабелі для підключення