Розбещена цяточка• 26 июня 2024
Ваш чоловік здогадується, що ви його кохаєте?
Я зі своїм 3 роки.
Ніколи про почуття не казала, показувала діями
Недавно він захворів, я ридала біля його ліжка, думала , що він помирає .
Виявилось , що у нього звичайний грип.
Але я постійно плакала і казала що люблю його
Виявилось , що у нього звичайний грип.
Сегодня не целуюсь• 26 июня 2024
Знає, що кохаю, ми більше 20 років разом, та я і кажу про це йому
Варена цибуля• 26 июня 2024
Я каждый день говорю, и он мне. Обнимаемся, целуемся. 11 лет вместе. Но ему все мало )
Хитрушка-чекушка• 26 июня 2024
Мой вечно обижается что я ему не говорю что люблю его
Ну блин,я уже говорила столько раз,уже пора запомнить
Щебетушка• 26 июня 2024
Мій думає, що я з ним заради його ЗП - 15 тисяч грн і долі в батьківській двушці. Що це, як не кохання?
Я такая - жду трамвая• 26 июня 2024
Мій знає, раніше щодня це говорили. А потім він сказав, що мене не кохає. Наче ніж через спину і в саме серце. Знаю, що придурок таке сказати. Зараз обоє робимо вигляд нормальної сімї, хоча розбиту чашку не склеїти. Квартира не їво, якщо що. Просто такі обставини, що вдвох легше. Поки так. Саме важке, це те, що планів спільних немає :( І дуже не вистачає ніжності
Баррикадница• 27 июня 2024
Ответ дляГаля-краля
ему просто пох##
через пятнадцать лет мне тоже...
Сестра. Эх.
Баррикадница• 27 июня 2024
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Але чому він це сказав? В розпал сварок, зі зла чи на повному спокої і серйозі? І як ви тепер живете?
Мамина корзиночка• 27 июня 2024
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
а я уверена, что мой муж меня не любит, мне и говорить не нужно. хоть живем хорошо, уже 15й год женаты)
Кокосиха• 27 июня 2024
Ответ дляКупи слона
Вилікуван коханням 😄
чувак просто испугался, что уже оплакивает его и от шока исцелился)))))
Вот Она Я• 27 июня 2024
Ответ дляБаррикадница
Був важкий рік, потім після одного конфлікту сказав. Я пізніше запитала, навіщо ти мені це сказав? Відповів, ну уже ж сказав :( Просто живемо сьогодні, спільних планів далі за найближчі вихідні немає. Виховуємо дітей. Майже не сваримось - мені байдуже, я уже нічого не вимагаю і не очікую підтримки
Вот Она Я• 27 июня 2024
Ответ дляМамина корзиночка
Так головне вчинки. Усі ж по різному виявляють любов, хтось просто без слів.
Уже й мені не хотілось тих любовних емоцій, просто щоб стабільність, підтримка та впевненість. А мій однією фразою за раз землю з-під ніг.