Руда ліса• 27 июня 2024
Самопочуття сьогодні (27.06)
Дівчата, як вам сьогодні?
Наче бурь нема, не нервувала, а голова тріском з обіду(. Дві таблетки як в суху землю зайшли(
Руда ліса
• 27 июня 2024
Ответ дляSo_so
Еле живая, но вот беседую с товарищем)
Оооо, ви хоч не за робочим столом))) . Гарний товариш та краєвид)
Руда ліса
• 27 июня 2024
Ответ дляКолдунья-вещунья
Третий день голова болит, таблетки слабо помогают(
Як я вас розумію. Вчора більш менш, а сьогодні капець. Я вже думаю, може на жару(
Колдунья-вещунья• 27 июня 2024
Ответ дляРуда ліса
Я тоже на неё грешу. Очень жарко и душно.
Рожки-да-ножки• 27 июня 2024
Ответ дляSo_so
Еле живая, но вот беседую с товарищем)
Как вы их не боитесь)))меня в ногу в деревне когда то клевануло до крови
Руда ліса
• 27 июня 2024
Ответ дляКолдунья-вещунья
Та да, пішов градус в гору і все, просто піпец. І це ще не +33 які мають бути в понеділок
Рожки-да-ножки• 27 июня 2024
Ответ дляSo_so
Я боюсь) но интерес перевешивает)
Я вообще как в Межигорье попадаю, так даже Януковича начинаю немного понимать))
А их кхм..погладить можно?не сбегают?
Люблю ВалЄру• 27 июня 2024
Полуобморочное состояние, башка совсем не соображает . Сегодня карточку в банкомате оставила и уже пошла в магазин, потом вспомнила про карточку . Благо она так в банкомате и была .
Раньше за собой такого не замечала .
Но тут ещё и на нервы грешу .....
Раньше за собой такого не замечала .
Но тут ещё и на нервы грешу .....
Скокмоно - стокнуно• 27 июня 2024
Ответ дляРуда ліса
А что ж тогда за жара если еще не 33
Додекаэдр• 27 июня 2024
аналогічно.
мабуть це старість)))
щоденний спорт, дуже активна, але голова і відчуття всередині, наче мене катували всю ніч....і це вже декілька днів триває
мабуть це старість)))