No problems• 27 июня 2024

Мужа начали задерживать на работе

У мужа новые порядки на работе. Начали отпускать домой по команде (это он не придумывает, я видела смс в коллективном чате). Но держат на работе до 21-22 вечера. То есть пока еще доедет, видимся по часу в день. О качестве проведенного времени речь вообще не идет, он уставший. Плюс дома по вечерам когда нет света, то нет и связи. То есть вообще никакого контакта с ним. Когда это закончится - непонятно. У меня на этой почве просто сносит крышу. Стараюсь не показывать недовольство и переживания. Изображаю понятливую, поддерживающую и занятую своими делами, но плохо получается. Вот сегодня снова вынесла ему из-за этого мозг, поссорились. Помогите остановиться
Сіґеле-міґеле• 27 июня 2024
У меня муж много лет так работал, все хотел уйти, но альтернатив не было. Только не скучал, а очень много работы было. Полное выгорание. Наконец сменил работу, легче, но тоже есть нюансы.

Жена аллигатора• 27 июня 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
Купіть екофлоу і проведіть оптоволокно і буде вам світло, як малі діти, чесно
Не скрізь тянуть оптоволокно
Да_Я_ТакаЯ_• 27 июня 2024
Продолжайте в том же духе, если хотите избавиться от мужа
Зліпок ступні• 27 июня 2024
Ответ дляГорлаю зрання
Тобто не можна? Він явно не в Генштабі і не в СБУ. Стотищ заробляє?
Мій чоловік - колишній податківець, ось такий графік і був - 6 днів на тиждень, і без 100 тищ…
Слава Богу звільнився !
Це реальне рабство - працювати в органах.
Зліпок ступні• 27 июня 2024
Ответ дляNo problems
Нет. Но он при этом говорит, что хочет ребенка. То есть хочет, чтобы я всю беременность была одна фактически. Замечательно просто, это то, о чем я мечтала

Извините за тон, если что, он адресован не вам
И беременность одна, и декрет !
Мой работал так по 6 дней в неделю, в воскресенье мог ещё и на сутках быть. Не видел первого ребёнка совсем.
Горлаю зрання• 27 июня 2024
Ответ дляНіка Найз
Он с баблом! А к нему бабы липнут как к калу!
Якщо в тилу , то яке там бабло
Секретница• 27 июня 2024
Автор муж в тцк работает?
Горлаю зрання• 27 июня 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Слава Богу звільнився !
В автора точно не те
Горлаю зрання• 27 июня 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Слава Богу звільнився !
Ну так так і буває. У подруги дуже велике цабе податківець,але теж не тільки сам собі належить

Горлаю зрання• 27 июня 2024
Ответ дляСекретница
Автор муж в тцк работает?
Тцк теж відправляють в зону бойових, не всіх і не зразу, але будутт усі
Ksusci• 28 июня 2024
Знайомо!
Командир почав затримувати, зʼявились підробітки, але грошей ставало не набагато більше. Коли ми були разом йому дзвонив підлеглий і казав, що приїхав командир і треба всім терміново їхати щось переробляти. Потім на вихідних він на службу їздив комп переносити в внший кабінет і все таке. Отримав підвищення звання і іншу посаду, а нарядів додалося більше. Я як нормальна жінка військового все розуміла, бо звикла до такого. Потім почав приходити зовсім пізно і дома просто ночував. Критикував. Все йому не так. А потім сказав, що я йому набридла і хоче розлучення. А потім виявилося, що на роботі курва є. А командир, який його затримував постійно, виявляється був у відпустці😂 і пробки по місту, які три години тривають, і грошей постійно немає і новенькі філософські розмови про нещасливе життя😬і душ перед роботою. Ааа, одного разу прийшов з царапигами на спині, то курва підштовхувала мене до скандалів, бо він спочатку сказав про розлучення, а потім затих і сказав, що ще думає😂а вона видно хотіла пошвидше щоб ми розійшлися. Мене довго просити не треба, бо якщо воно гуляє, то хай це щастя буде з собі подібною.
Ksusci• 28 июня 2024
Ответ дляNo problems
Нуууу…. Десь біля тих структур, що ви назвали
Слухайте, що він вам розказує. Про кого він часто говорить, про нового співробітника чи про якийсь конкретно відділ. Ще є така штука як паралельний робочий стіл в мобільному телефоні. У нього там можуть бути переписки.
У мого колишнього так було, з одною еурвою з роботи в вайбері робоча переписка, а потім в паралельному чаті з тою самою козою курочки-заєчки😀і колеги можуть його прикривати, бо вони часто бухають разом і знають хто з ким спить.
В цих структурах це дуже часто.
Ніка Найз• 28 июня 2024
Ответ дляГорлаю зрання
Якщо в тилу , то яке там бабло
Тыс 30 на карман точно есть, а нищебродкам с детьми больше и не надо.
Горлаю зрання• 28 июня 2024
Ответ дляНіка Найз
Ну якщо жіночка там, то теж не менше отримує. Не треба їй потенційний аліментщик. Якась типова конторка небюджетна, а автор таємничості нашаняє, бо бронь у чоловіка, а власник хоче більше прибутку