Ще з цiкавого Туристическое страхование. Вопрос. +9 Виза в США +10 Відправили документи НП в Німеччину. Вимагають розмитнення. +19 Взяття на військовий облік підлітка якщо за кордоном +32 Чи вимагають на кордоні в хлопців 16-17р резерв+? +22 Не вдається стати на облік юнаку онлайн +29 Узнать выездная ли я +39 Білет на жд потяг до Кишинева дитині 5.5 років +30 Забрали деньги на границе в Кишеневе +100 Срочный вопрос по загранпаспорту! Помогите, плз. +21
Сейчас читают! Девушка горюет за убиенным своим парнем. Где то 8 месяцев уже+701 Почему люди не убирают это с лица? 3+603 Вообще не понимаю этих тем +461 Може ця ситуація вже поставить крапку у війні?4+384 Мда, знаю что тема не первая , но я офигела7+317 Каре, бикси, пикси+301 Яке враження справляє чоловік? +271