Херсон це Україна• 30 июня 2024

Чи є тут психологи? Хто може зі мною зараз поговорити?

Хто може зараз надати мені першу безкоштовну консультацію? І в подальшому на платній основі
автор Херсон це Україна • 30 июня 2024
Проблема самооцінка, страхи, невпевненість, нерозуміння себе, стрес. Все із дитинства
Леди_на_драндулете• 30 июня 2024
Чому не шукаєте на платформі чи хоча б ФБ группах?
автор Херсон це Україна • 30 июня 2024
Ответ дляЛеди_на_драндулете
У мене немає фейсбук
автор Херсон це Україна • 30 июня 2024
Дякую за псевдонім) ❤️❤️❤️
Файно Замало• 30 июня 2024
Боюсь бесплатно никто не будет тратить свое время .
Хропочка з гривкою• 30 июня 2024
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Потому что надо просто поговорить. А если искать, то уже для реальной работы. На платформах сразу предоплату берут. И никто там бесплатно не разговаривает.
Роза в вазі• 30 июня 2024
Ніколи не чула про першу безкоштовну консультацію.
Хропочка з гривкою• 30 июня 2024
Ответ дляРоза в вазі
Ещё и в воскресенье с утра 🤣 тогда и психологу лечит надо свою самооценку
Леди_на_драндулете• 30 июня 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
На самом деле нет. Есть платформы с первой бесплатной консультацией. Но автору скорее всего выговориться и не продолжать, хотя могу ошибаться.
Хропочка з гривкою• 30 июня 2024
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Ну и я ж об этом, ей продолжать не нужно.
Матрёна• 30 июня 2024
https://t.me/psy_dopomoga_ukraine зверніться сюди, є безкоштовні психологи
Роза в вазі• 30 июня 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
Діти такі: мамо, мамо, гайда на річку купатися.
А мама: ні, діти, сидіть вдома, я піду безкоштовну консультацію тьоті надавати.
Матрёна• 30 июня 2024
Або сюди https://t.me/psyhovolonteryukraine/44848
А шо сталося?• 30 июня 2024
Ответ дляХерсон це Україна
У мене немає фейсбук
mozhna.space - оберете психолога там собі.
у Вас запити - не екстренні. а саме ті, де якщо копійки жалко заплатити, то толку не буде!
ЖивунаБагамах• 30 июня 2024
Виговоритися можете і тут з нами
maggymys• 30 июня 2024
Можу, як психолог-початківець. Пишіть у приват або musforel@gmail.com