18 мнеУЖЕ• 30 июня 2024
Чи можна через Google Pay зняти гроші з банкомату?
На відпочинку, забула карту. В магазинах розаховуюся Google Pay. А з банкомату можна так кошти зняти?
Гидроусилитель руля• 30 июня 2024
Вы можете снять с той карты, которая привязана к гпею. Ищите банкомат с бесконтактной картой, прикладывайте телефон, пинкод, подтверждение.
Запасная спина• 30 июня 2024
Можна звичайно. Завжди так знімаю. Але я знаю три банкомати з NFC. Вони досить рідкісні поки що
Йду саме до них, один з них на роботі. Підходиш до банкомату, прикладаєш телефон, вводишь пароль, і знімає кошти.
Але є мінуси-меню трохи урізане, і сума на зняття за раз 2000.Щоб зняти більше, треба повторити операцію знов.
Це залежить від налаштувань банку. В Аваль, наскільки я знаю такого немає.
Запасная спина• 30 июня 2024
Також в деяких банках можна знімати кошти взагалі без картки. Вводиш номер, тобі приходить підтвердження на мобільний(в додаток) ти вводиш його і знімаєш. Але в усіх де таке є, досить значна комісія за такий спосіб.
Запасная спина• 30 июня 2024
Ответ для18 мнеУЖЕ
Дівчата, дякую! Вийшло зняти кошти
Який банк якщо не секрет, і чи присутня комісія?
Бо я банкоманьяк. В мене трохи більше 10 банків, так треба. В деяких є ліміти на зняття готівки в місяць. Тому цікаві ще варіанти.
18 мнеУЖЕ
• 30 июня 2024
Ответ дляЗапасная спина
Мій банк Приват. А в якому знімала, не знаю. Якийсь болгарський банкомат
Запасная спина• 30 июня 2024
Ответ для18 мнеУЖЕ
Зрозуміла, дякую!