Бабулька• 30 июня 2024
У вашому оточенні когось мобілізували останніми місяцями?
От стільки кругом пишуть про мобілізацію, так всі бояться. А от насправді, у вашому оточенні (родичі, друзі, близькі знайомі) когось мобілізували останніми місяцями? Чи це все нагнітання?
Я, наприклад, не маю жодного знайомого, кого б останнім часом мобілізували.
Приму в дар• 30 июня 2024
Ответ дляБойова
Бо Київ, то негласна ’Еліта’
Ага. Моя мама учитель, из 25 детей у 6-х отец воюет
Оченьценная• 30 июня 2024
Ответ дляЖирафовое варьенье
В нашем 7, но только 1 кадровый военный
А почему кадрового до этого времени не трогали?
Жирафовое варьенье• 30 июня 2024
Ответ дляОченьценная
До какого времени?
Фрекен бок• 30 июня 2024
Ответ дляБойова
Бо Київ, то негласна ’Еліта’
Да , завтра похорон брата невестки . Киев .
А вы позорное просто.
Оченьценная• 30 июня 2024
Ответ дляЖирафовое варьенье
До какого времени?
c 24.02.2024 мобилизируют обычных работяг. Почему ТЦК с 24.02.2024 ни разу не вызвал кадрового военного?
Жирафовое варьенье• 30 июня 2024
Ответ дляОченьценная
Прочитайте ещё раз и внимательно:в классе у ребенка служат 7 пап, все до призыва были гражданские, кроме 1. Теперь смысл понятен?
Неместная Я• 30 июня 2024
Так. А одного біля метро пов´язали, мав бронювання, а їм було чхати. Добре що компанія в якій працює зв´язки підключила, відпустили.
Криниця щастя• 30 июня 2024
Ответ дляНеместная Я
Так це мобілізували називається ?
Оченьценная• 30 июня 2024
Ответ дляЖирафовое варьенье
А ссори. Потеряла нить. Думала вы автору про мобилизованных прям сейчас отвечаете
Неместная Я• 30 июня 2024
Ответ дляКриниця щастя
Так це мобілізували називається ?
Окрім нього, мобілізували ще знайомих, саме останнім часом.
сою не люблю• 30 июня 2024
Да, брат моєї подруги. 50 років, жив в селі, сам. За два дні все оформили, пройшли медогляд, з купою болячок по документах здоровий. В селі лишились тварини, які нікому не потрібні, кругом дачі(((
ПП-шница• 30 июня 2024
Є, племінник чоловіка два тижні тому (але повернули через стан здоров´я, до учебки не доїхав), сусід тиждень тому, чоловік знайомої на початку травня, і з роботи на вівторок з речами. Це перші кого одразу згадала.
Бойова• 30 июня 2024
Ответ дляФрекен бок
А вы позорное просто.
Вы
Оченьценная• 30 июня 2024
Ответ длясою не люблю
Зоозахисники? У Волчанську наші навтіть під обстрілами вивозили. А що дачникам пофіг?
Бойова• 30 июня 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
В чоловіка вперше забрали його співробітника 53 роки. Але в нього мікроінфаркт був в 2015р.Пройшов ВЛК, буде десь з обмеженнями. 22 липня треба з´явитись з речами.
А ще одному чомусь дали задню. Він служив в російській армії, батьки в росії, тато російський офіцер у відставці. Можливо тому.
Ага, а у нашій армії у керівництві людина, у якої батьки в рашці і тато ще й воєнний
сою не люблю• 30 июня 2024
Ответ дляОченьценная
Зоозахисникам хватає роботи, це не Вовчанськ а село під Білою Церквою, дачникам да пофіг…три кота і дві великі собаки, кури ходять по двору безпризорні, свиней забрали ті хто худобу скуповує.
Джинци на Флісі• 30 июня 2024
Ответ дляБойова
Бо Київ, то негласна ’Еліта’
Не всі ж пишуть про Київ
У мене два кола знайомих - половина військових
Інша половина - колеги (суто чоловічий колектив - при чому це водії, які їздять по всій країні), друзі, знайомі (це Сумська, Чернігівська, Рівненська, Київська обл і Київ).
За останні місяці немає мобілізованих.
Останні восени - двоє.
Ні в кого немає броні, трьох дітей, інвалідності і т.п.
Але це не скасовує того, що людей мобілізують
Просто в моєму колі так
За останні місяці немає мобілізованих.
Останні восени - двоє.
Просто в моєму колі так
Всім шампаньського• 30 июня 2024
Да, нашего друга, 55 лет. У него трое детей, правда взрослые, больные колени и давление. Но я так понимаю,что это не повод.. уже под Сумами он
ОйЙой• 30 июня 2024
Никого из друзей,корешей,знчкомых не приняли
Скажу так,кто не хочет тот находит способ не идти
Бойова• 30 июня 2024
Ответ дляОйЙой
Ой яка ви розумна. Спосіб знаходять
120-120-120 (не худею)• 30 июня 2024
Ответ дляНеместная Я
З бронею не все просто. Знайомий батька так само пішов, бо забронювали всупереч вимогам. Два бронювання пройшло, а на третій термін при перевірці виявили, що його ВОС не підлягав бронюванню з самого початку. Дали запит на підприємство , подивилась-повний штат, і зняли бронь. В аеророзвідці зараз,після навчання за кордоном.
ТаПрямТам• 30 июня 2024
Ответ дляПожарник
Без вести пропавший есть(( жена, сын остались. Но факта смерти нет, выплат нет, теперь живи как получится((
Если безвести пропавший,то его зарплату выплачивают жене до выяснения ситуации.