Айпишница• сегодня в 10:14
Жінка в ТЦК хапала хабарі
Завершено досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт щодо військовослужбовиці територіального центру комплектування та соціальної підтримки, яку підозрюють в організації схеми ухилення від призову. Про це повідомила поліція Чернігівської області.
За даними правоохоронців, посадовиця, маючи доступ до інформаційної системи обліку військовозобов’язаних, несанкціоновано змінювала дані та знімала чоловіків призовного віку з військового обліку.
В поліції зазначають, що начальниця групи одного з відділень РТЦК визнала непридатними до військової служби та зняла з обліку щонайменше трьох військовозобов’язаних. Це дозволило їм уникнути служби у Збройних силах України та безперешкодно перетинати державний кордон.
Досудове розслідування завершене у межах кримінального провадження за ч. 5 ст. 361 Кримінального кодексу України — несанкціоноване втручання в роботу інформаційних систем, вчинене під час дії воєнного стану.
У разі доведення вини обвинуваченій загрожує від 10 до 15 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади або займатися визначеною діяльністю строком до трьох років.
Грабля• сегодня в 10:22
Ответ дляМилота
Интересно, шо почем
Однозначно дорого.
Да и схема уже не работает
Почемучечка• сегодня в 10:24
Чему вы удивляетесь?Президент сказал,что коррупция и в Европе есть,а украинцам и сам бог велел.И что мы молодцы
Марфа Українівна• сегодня в 10:25
Ответ дляПочемучечка
Как показывает жизнь коррупция начинается с роддома, садика, школы.
Полуничка• сегодня в 10:53
Молодец, пользовалась возможностью. Там заплатит из полученных денег психиатру, тот напишет вердикт, что она не отвечает за свои действия и будет наслаждаться жизнью.
Айпишница
• сегодня в 11:04
Ответ дляПолуничка
Как все у вас просто.
Айпишница
• сегодня в 11:05
Ответ дляПолуничка
А зачем усложнять?
Потому что психиатр тоже на зону не хочет
Милота• сегодня в 11:09
Ответ дляАйпишница
Там круговая порука, думаете военком в єтой схеме не участвует?