осень харашо• 30 июня 2024
Чоловік перестав дзвонити вечорами, вийшла сварка
У шлюбі 8 років, поїхала з дитиною до мами на 3 неділі, перший раз за ці роки чоловік мені не дзвонить увечері. Вдень дзвонить тільки з роботи, півгодини максимум говоримо про побутове і все.
Сьогодні не витримала, сказала, щоб не дзвонив взагалі, таке спілкування, наче колеги по роботі, мене не влаштовує. Він образився, що немає часу, але раніше за 8 час був, нічого в роботі у нього не змінилося. Почав наїжджати на мене, я поклала слухавку. Зла дуже, я ще й крайньою вийшла, бо придумала і мелю дурниці.
Що тут зробити, не знаю, не хочу повертатися додому, не хочу щоб дзвонив. Реально я прикопалася до людини? Чесно не витримала, довго чекала, наболіло.
Гага Газу• 30 июня 2024
Ответ дляосень харашо
Ви взагалі не спілкуєтесь з чоловіком? Нема про що говорити?
в промежутке разговоры часами и никогда ,есть более разумные и удобные варианты
руки_Крюги• 30 июня 2024
не хочу повертатися додому, не хочу щоб дзвонив. Вы уже ответили на все свои вопросы.
Борисфенка• 30 июня 2024
Ответ дляосень харашо
Я не обговорюю з іншими теми, які стосуються моєї сімʼї, плани, порадитись ітд
Так у вас же було півгодини вдень, не вистачило? Що за глобальні плани у вас народилися саме під час перебування у мами, до повернення не потерпить?
Заведіть подружку і не довбайте чоловіку мізки.
осень харашо
• 30 июня 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
Автор не может быть так, что он у любовницы вечерами чилит?
Мой на отдых поехал с друзьями и тоже только днём звонил. Потом выяснилось что любовницу повез с собой и мне звонил, когда в магазин сам шел.
Билеты нашла - туда и назад на его и ее Фио.
Звідки я знаю, мене насторожила така поведінка, сьогодні спитала, без наїздів, то ще й винувата вийшла.
Допоможіть знайти• 30 июня 2024
Ответ дляосень харашо
Да да так ведут мужики себя, когда я мать другая.
Начинаются ссоры и скандалы на ровном месте с его стороны, ссоры, психи и обижульки.
Xвостокрутелка• 30 июня 2024
Ответ дляМіняйловна
Я бы так 8 лет не выдержал.
А скільки витримав би?
осень харашо
• 30 июня 2024
Ответ дляТворю чудеса
А щоб автору не сумно було 😂
Мені не сумно, повірте, я або сплю, або дивлюсь хороший фільм з бокалом вина, читаю книжки.
Питання не в тому, що мені важко без його дзвінків, а в зміні поведінки. Дистанція зʼявилася.
осень харашо
• 30 июня 2024
Ответ дляМаю декілька думок
У мене теж такий як тільки до батьків на місяць, так одразу такий зайнятий ставав. А потім виявилось, що спілкувався із дамою, і часу у бідного не вистачало. Теж нервував і трубки кидав зі мною.
Чим закінчилась історія?
осень харашо
• 30 июня 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Значит позвонили не вовремя/ день был тяжёлый, а может действительно не до вас. Попробуйте позвонить тогда,когда у вас будет настроение слушать,а не только говорить о своих обидах
Тільки тим і займаюсь, що вдень слухаю про його новини і справи, повірте. Набридло
Блакитна устриця• 30 июня 2024
Ответ дляосень харашо
Ну, если вам стало неинтересно что у него, то у меня для вас плохие новости. Ваша семейная лодка тонет
Міняйловна• 30 июня 2024
Ответ дляXвостокрутелка
А скільки витримав би?
С постоянными созвонами в рабочее время чтобы поболтать ниочем? Вообще не выдержал бы. У меня работа каждодневно одна и так же. Может у автора муж сегодня пожарный, завтра врач, послезавтра космонавт и ему всегда есть что интересного и нового рассказать? Всегда можно вечером после работы за ужином рассказать друг-другу как прошел день.
Борисфенка• 30 июня 2024
Ответ дляосень харашо
По півгодини? І не встигаєте свої новини розповісти?
Xвостокрутелка• 30 июня 2024
Ответ дляМіняйловна
А яка у вас робота, якщо не секрет? )
Міняйловна• 30 июня 2024
Ответ дляXвостокрутелка
А яка у вас робота, якщо не секрет? )
Обычная рабочая работа: делай что скажут и коротай день до вечера.
Фоточки нема• 30 июня 2024
Мужик тягне на собі все, щоб ви могли не працювати і кататись по гостям. Ще й ввечері без вас не можна розслабитись 😏
Чупа-чупс• 30 июня 2024
Ответ дляосень харашо
Вы непоследовательны) То вы работаете и устаете, то спите с бокалом вина) Дайте мужу от вас отдохнуть. Это иногда бывает необходимо для сохранения хороших отношений.
осень харашо
• 30 июня 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Так подзвоніть, якщо хочете поговорити. В чому проблема?
Може він вже спить, а я його розбуджу
осень харашо
• 30 июня 2024
Ответ дляЕдимнаморе
Ищите женщину. Классика
Переписки? Як він тоді з нею спілкується, коли увечері вдома всі разом?
Xвостокрутелка• 30 июня 2024
Ответ дляМіняйловна
А о чем вечером с женой говорите?
Жирафовое варьенье• 30 июня 2024
а вы хотите чтобы он трепетал при звуке вашего голоса .
его очарование вами далеко позади, а вы хотите чтобы он до сих пор вами любовался, когда спите, и за руку держал))
в состоянии войны мало кто из мужчин будет строить из себя Трубадура.
Міняйловна• 30 июня 2024
Ответ дляXвостокрутелка
А о чем вечером с женой говорите?
Писял 3 раза, не какал, зарплата 5-го, аванс 20-го.
осень харашо
• 30 июня 2024
Ответ дляруки_Крюги
Сержуся, бо вийшла я крайня.
Xвостокрутелка• 30 июня 2024
Ответ дляМіняйловна
А она что отвечает?
Рекламама• 30 июня 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Вы серьезно .
Обычно звонка любимого человека ждут и всегда рады.
Вообще не понимаю почему напали на автора, чем интересно важным муж занят после работы ?
Зашла на 5минут• 30 июня 2024
Ответ дляосень харашо
Може він вже спить, а я його розбуджу
Ну напишіть перед тим, якщо так критично розбудити його
осень харашо
• 30 июня 2024
Ответ дляБорисфенка
Півгодини, це він мені розказав свої новини, в основному.