БезникаяЯ• 30 июня 2024
Когда вы начали набирать вес во время беременности
Сейчас 17 недель, вес не набирала
Съездила на все включено отдохнуть на 2 недели. И приехала +3 🤪🤪🤪🤪🤪
сладкий_ноябрь• 30 июня 2024
Взагалі не переймалася вашою при вагітності. Ні в чому себе не обмежувала, їла що хотіла і коли хотіла :))
Відморожена• 30 июня 2024
Вес набирался плавно, примерно с 4 месяца. В первую беременность набрала 9, во вторую 16
Упругая попка• 30 июня 2024
В першу вагітність за перші 4 місяці набрала 4 кг, а потім пішло поїхала, на момент родів було +25, в другу вагітність, перші 5 місяців мені нічого не хотілося їсти, тому десь на пятому місяці було мінус 5 кг