Паратруперсупер• 30 июня 2024
Планування, 1 день затримки тест негативний
Доброго дня
Дуже хочемо лялю
Був медикаментозний аборт декілька місяців тому
Вже 3 місяці пробуємо нічого не виходить
Цикл в мене 28-30 днів, була нудота , вздуття є
Була на прийомі у гінеколога за 4 дні до менструації матка збільшена ( але це може бути і на менструацію
За тиждень до м здавала хгч вагітності немає
Сьогодні ( 1 день затримки ) тест негативний
Шансів немає на вагітність?
За першою вагітністю в перший день затримки тест показав
Дуже хочемо лялю
Шансів немає на вагітність?
А у нас макарошки• 30 июня 2024
А для чого стільки всього, ще до затримки і позитивного тесту? Лікар, хгч?
Паратруперсупер
• 30 июня 2024
( похід до лікаря був запланований ще до цього ) Тому що плануємо і кожен раз після невдалої вагітності надієшся що вийшло
до аборту не було такого і сама цього не розуміла як можна настільки бути зацикленою
А після невдалої як перемкнуло , сама не розумію що зі мною
А у нас макарошки• 30 июня 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Якщо нема проблем у вас і у чоловіка, то просто відпустіть ситуацію. Це важко, але цими всіма діями ви заганяєте себе в ненормальний стан
Паратруперсупер
• 30 июня 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Немає
Можливо дійсно просто треба відпустити це
Хачапууури• 30 июня 2024
Я на четвертий цикл після медаборту завагітніла і зробила лише тест і хгл. На узд пішла в 9 тижнів аж, а на облік стала в 16 тижнів. Не метушіться!
Червона ікорка• 30 июня 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Після невдалої вагітності краще почекати мінімум 6 міс, для чого поспішати?