Крапипопка• 30 июня 2024
Які босоніжки вибрати
Потрібні босоножки, які добре регулюються, тому розглядаю ці моделі
Результат:
вже голосів:
38 (36.54%)
3. Чорні шкіряні
33 (31.73%)
Тиц
25 (24.04%)
2. Сині
8 (7.69%)
1. Чорні спортивні
МамОмужа• 30 июня 2024
Они вам малы, нужно на размер больше, тем более что снимете этот капроновый носок. И лучше поищите ещё модельки.
Пузата Хата• 30 июня 2024
Ответ дляЖертва интернета
Ніякі. Шукайте ще. Другі взагалі малі
Вони усі малі.особливо буде помітно, коли капронку зніме. Але декому так зручно, часто бачу, чомусь обирають таке взуття, що пальці звисають.
Туся муся• 30 июня 2024
Ответ дляКрапипопка
Я старалася )))
чорні останні - універсально виглядають. але дивіться щоб шкіряна підкладка чорним не линяла
Marinamariana• 30 июня 2024
Ответ дляПузата Хата
Они думают что так у них меньше нога будет .
фан L.O.S.T.• 30 июня 2024
Ответ дляMarinamariana
А может быть так и меряют только на носок, а потом сюрприз.