Чи є варіанти крім ботоксу?
Який ваш особистий досвід у боротьбі ?
Irina898989• 01 июля 2024
Ответ дляAlianna88
Розкажіть що дає? Правильно розумію що заповнює заломи?
оно провоцирует выработку каллогена. каллоген заполняет заломы
НатаМамаСони• 01 июля 2024
У мене теж такі були і між бровами. Я колю десь раз на рік/два і чудово це працює. Якби не колола, вже би траншеї були на обличчі. Носогубку убрала років 6 тому і не бачу потреби знову щось робити. Знайомі косметологи собі теж колять! Але знайдіть гарного спеціаліста!
Kusalochka• 01 июля 2024
Ответ дляНатаМамаСони
Вам повезло, я межбровку вывести не могу
Kusalochka• 01 июля 2024
Автор, мне кажется что у Вас как раз ботокс и уберёт все. Большинству это помогает