Alianna88• 01 июля 2024

Заломи на лобі. Як позбутись?

Чи є варіанти крім ботоксу?
Який ваш особистий досвід у боротьбі ?
Mellisa• 01 июля 2024
Ботокс

Irina898989• 01 июля 2024
уколы гиллауронки
автор Alianna88 • 01 июля 2024
Ответ дляIrina898989
уколы гиллауронки
Розкажіть що дає? Правильно розумію що заповнює заломи?
Irina898989• 01 июля 2024
Ответ дляAlianna88
оно провоцирует выработку каллогена. каллоген заполняет заломы
avicber• 01 июля 2024
Ботокс только
НатаМамаСони• 01 июля 2024
У мене теж такі були і між бровами. Я колю десь раз на рік/два і чудово це працює. Якби не колола, вже би траншеї були на обличчі. Носогубку убрала років 6 тому і не бачу потреби знову щось робити. Знайомі косметологи собі теж колять! Але знайдіть гарного спеціаліста!
Kusalochka• 01 июля 2024
Ответ дляНатаМамаСони
Вам повезло, я межбровку вывести не могу
Kusalochka• 01 июля 2024
Автор, мне кажется что у Вас как раз ботокс и уберёт все. Большинству это помогает
symbol• 01 июля 2024
Ответ дляIrina898989
Хіба що каллогена😂

Дресса• 01 июля 2024
Якщо це вже заломи то боюся що ботокс не допоможе. тут тільки філлери вводити. В мене такий залом в міжбрівці. Але не ризикую на філлер, бо там небезпечна зона. Щодо чола не знаю