Первая ласточка инфляции• 01 июля 2024
Дайте пожалуйста рецепт ленивых вареников
Чтобы не много муки и не рассыпались. У меня был, остался в старом телефоне. Обожаю ленивые вареники! Кто еще?)
Паратруперсупер• 01 июля 2024
Муки в зависимости от творога, а не много или мало. Это не сырники, положите мало все разварится.
Ганцю в кєдах• 01 июля 2024
Делаю по этому рецепту, только я ещё ленивец их делаю - не катаю колбаской и не режу на кусочки, а ложкой отщипываю кусочек и опускаю в воду.
Козяка-маляка• 01 июля 2024
Багато залежить від сиру. Я на вихідні на сніданки замішую тісто на ліниві вареники, діти розкатують та ліплять, така вже традиція) Найкраще брати сир в круглих пачках по 350гр, у нього консистенція найбільш відповідна, розтираю спочатку виделкою з цукром, потім яйця та муки скільки візьме щоб до рук не липло. Діти потім ще ліплять фігурки з нього, нічого не розварюється і не розвалюється, мукою не забиті, дуже смачні)