Пишу_граммотно!• 01 июля 2024

Каркасний басейн чим заклеїти?

Набрали води і помітили малесеньку дірочку, сочиться вода(((
Може хто підкаже чим реально проклеїти?!
Файна цьоця• 01 июля 2024
Зайдите в магазин велосипедов у них заплатки есть

Королева спама• 01 июля 2024
Или на сайте где сами бассейны продаются, рем комплекты.
MarinaPA• 01 июля 2024
Купляєте латки для басейну і клей що на фото. Можна клеїти прям у воді. Клеїли на минулому тижні, не тече . Можете в ютюбі подивитися відео як ремонтувати басейни
автор Пишу_граммотно! • 01 июля 2024
Шукала в Гуглі, є різні вони. Але відгуки не дуже хороші. Може є якесь чудо юдо що можна приклеїти раз і на завжди.
автор Пишу_граммотно! • 01 июля 2024
Ответ дляMarinaPA
🙏 дякую
Яжбоматуся• 01 июля 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
🙏 дякую
Будь ласка. Але раз і назавжди не обіцяю
Мальчун-задирун• 01 июля 2024
Да реально, у нас был на 2 тонны бассейн, муж ремкомплектом для кругов заклеил