Баррикадница• 02 июля 2024
Подивіться біопсію
Що тут? Онкологія ?
Баррикадница
• 02 июля 2024
Ответ дляSo_so
А где там про злокачественные клетки?
Нема
Но мені не подобається слово «плоскоклітинна» і метаплазвя тоже
Мені взагалі не подобається сама хвороба.
Я так розумію тут міоматозний вузол?!
Баррикадница
• 02 июля 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Автор , а частая и надмирная , это как часто. Сколько дней ?
Це кровотеча понад три тижні і гемоглобін 40( 40!!!!) я думала люди не ворушаться при такому рівні
Баррикадница
• 02 июля 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Литр крові вийшов
2 дози переливання крові
Тільки не про гроші• 02 июля 2024
Ответ дляБаррикадница
Да уж . Даже не верится . Но главное что самого страшного у вас нет
Баррикадница
• 02 июля 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Та ! То мамине
4 роки не ходила до гінеколога. Тои тижні на роботі з кровотечею. І мені брехала.
Я - як штик що-року у гін., не знаю як інакше можна🤯
То це просто міома матки? Чи шо? Написали так в тому описі заумно.
Тільки не про гроші• 03 июля 2024
Ответ дляБаррикадница
Та ! То мамине
Так пойдите к врачу , он вам расшифрует результаты анализа . Но главное это не злокачественное точно
Баррикадница
• 03 июля 2024
Ответ дляТільки не про гроші
То ж як я піду жо лікаря питати про маму?)))) він мені нічого не буде казати
Чи ви маєте на увазі показати рез-т типу що це моє?
Тільки не про гроші• 03 июля 2024
Ответ дляБаррикадница
Да , я подумала это ваще