Вишнёвая Леди• 02 июля 2024

2 день критичних днів

Нема сил , другий день просто хоч сиди в ванній, стараюся навіть на роботі брати вихідний , просто не доїду туди 2 години без аварій, дуже рясні виділення, і так із місяця в місяць , по здоров´ю все добре , лікар радить попити протизаплідні, зменшує інтенсивність, поділіться досвідом , хто пив , кому допомогло ?
Мerida• 02 июля 2024
Я на коках пользовалась тампонами мини.

бибизяна• 02 июля 2024
В мене так давно. Але зараз такий ритм життя що дійсно заважає, за кермо - не можу довго сидіти, десь дітей відвести/привести, те ж саме.
Теж лікар пропонувала гормони. Буду проходити обстеження, здавати аналізи та щось таки робити. Бо два дні випадають з життя кожного місяця.
автор Вишнёвая Леди • 02 июля 2024
Ответ длябибизяна
Аналогічно , якщо довго сидіти, взагалі капець, робота сидяча , а кожну годину виходити колеги косо дивляться (
Петриківна• 02 июля 2024
Ответ длябибизяна
мені лікар порадив спіраль мірену, але я не наважуюсь на такі кардинальні кроки.
бибизяна• 02 июля 2024
Ответ дляВишнёвая Леди
Я Вас розумію! ((
Шкода що у нас в країні не передбачені вихідні для жінок в ці дні.
бибизяна• 02 июля 2024
Ответ дляПетриківна
Мені спіраль пропонували, але я по-перше не згодна, а по-друге не хочу ризикувати (були раніше протипоказання).
ВсеЧетко• 02 июля 2024
Приймаю коки - взагалі перестала купувати звичайні прокладки /тампони, а використовую просто 3-4 щоденні прокладки на день перші 2-3 дні

Готова до другої• 02 июля 2024
Попробуйте еще подстраховочные трусы для месячных специальные - в интернете посмотрите. Будет прокладка +эти трусы. Не нужно никаких мирен и коков, от них потом другие проблемы полезут. А колеги заняты своими проблемами, никто за вами не смотрит, куда вы там каждый час ходите
автор Вишнёвая Леди • 02 июля 2024
Ответ дляГотова до другої
Та питали 🤣 таблетки від діареї пропонували,🤣🤣
Пусин Кукин• 02 июля 2024
Видимо это все-таки с гормонами связано, после рождения детей у меня лет 7-8 тоже лило как из ведра второй день. Потом наступил предклимакс и стало гораздо меньше и в объёме и по длительности.
Синиця у спідниці• 03 июля 2024
Ответ дляВишнёвая Леди
пийте кровоспинні в 1 і 2 день місячних. сама так живу з 11 років. раніше в школу мама не пускала, бо по ногам текло( потім перешла на таблетки і якось вирівнюється ситуація