Мусик Пусик• Изменено 03 июля 2024

200000 грн Чи можу я поставити спочатку коронки на зуби, а потім лікувати інші?

Я прийшла до нього і кажу - хочу пластикові тимчасові коронки замінити на кераміку, зібрала гроші (5 зубів по 16000 грн це 80000 грн.. та ще відбитки і тд то виходить під 100000)

Він оцінив всю ситуацію та каже - треба ось ці додаткові 2 зуби перелікувати канали, поставити штіфти і тд і та, і поставити на них нові коронки ) + 60000 грн….

А ще є 3 зуби з великою пломбою і він хоче туди керамічну накладку встановити - це ще 20000 грн
Питання - якщо мене ті 2 зуби не турбують… Мені далі ходити збирати 60000+20000 чи може все таки пластик поміняти ?

Лікар каже треба робити послідовно, тоді ці всі керамічні конструкції вийдуть ергономічно, ідеально

Але в мене немає стільки грошей… ось в чому питання
Якщо я зараз візьмусь за лікування, яке мене не турбує(карієсу немає по КТ, але канали до кінця не проліковані) то не вистачить поміняти пластик(
Злива інформації• 03 июля 2024
Я би порадилася ще з одним

Злива інформації• 03 июля 2024
На КТ воспаление увидели в двух зубах?
автор Мусик Пусик • 03 июля 2024
Ответ дляЗлива інформації
На КТ воспаление увидели в двух зубах?
Немає запалення на Кт
Просто є таке:пломбувальний матеріал не до верхівки коренів

ПС ці зуби лікували 13 років тому
Карієсу немає, запалення теж
Прибираю щодня• 03 июля 2024
Ответ дляМусик Пусик
Немає запалення на Кт

ПС ці зуби лікували 13 років тому
Карієсу немає, запалення теж
А перед цим куди дивилися?
Gleva• 03 июля 2024
Я б робила те, на що налаштувалася - коронки
А чого такі дорогі кронки - 16 тис/зуб?
Вапщета• 03 июля 2024
Что входит в 16 тысяч? За одну коронку - это дорого.
автор Мусик Пусик • 03 июля 2024
Ответ дляGleva
А чого такі дорогі кронки - 16 тис/зуб?
Це e-Max
Та вони у всіх
автор Мусик Пусик • 03 июля 2024
Ответ дляВапщета
Сама коронка входить в 16000
Відбиток 700
Друк цифровий 2100
автор Мусик Пусик • 03 июля 2024
Короче дівчата в мене тут нервовий Тік
Я була готова вже йти замінювати ті коронки, а тепер як побачила 200000 то маю ступор(
Немає кінця і краю

Броніки для Моніки• 03 июля 2024
У співробітниці керамічна пломба випала через два місяці після встановлення, у неї був шок, здається робили повторно чи клеїли першу по гарантії, не пригадаю як вони розійшлись
Лагшмивара• 03 июля 2024
1 зуб 30 тис? Вибачте вам з чого коронки ставлять?
Аль де Барановна• 03 июля 2024
Ответ дляМусик Пусик
Немає запалення на Кт

ПС ці зуби лікували 13 років тому
Карієсу немає, запалення теж
А Ви саме на ці зуби хочете ставити коронки? Тоді обов’язково лікуйте. Тільки потім коронки. Закон підлості: як тільки поставите коронки, так і заболять одразу.
автор Мусик Пусик • 03 июля 2024
Ответ дляАль де Барановна
Та ні
Я їх взагалі не планувала лікувати
Мені інший лікар там каріес полікував 3 роки тому і все
Сказав що не буде лізти в коріння
Аль де Барановна• 03 июля 2024
Ответ дляМусик Пусик
Та ні
Я їх взагалі не планувала лікувати
Сказав що не буде лізти в коріння
Якщо саме на ці зуби не плануєте ставити коронки і Вас вони не турбують, то залиште на потім. То Вас хочуть розвести.
А взагалі неякісне лікування каналів потрібно виправляти. Сама мала клопіт з таким. Далі буде гранульома і кіста. Легше і дешевше перелікувати канали до того як стан погіршиться.
Лагшмивара• 03 июля 2024
Міняйте пластик, а потім по черзі робіть інші зуби. Але, 16 тис за одну коронку якось дорого.
автор Мусик Пусик • 03 июля 2024
Ответ дляЛагшмивара
То 16000 вже із знижкою
Було 17800😂😂😂
Сама не знаю• 03 июля 2024
Вас разводят. Я так поняла 8 Зубов надо сделать, а насчитали 200 тысяч ?? Это по 25 тысяч за зуб ! И это не имплантация. Просто коронка, снимок, лечение какое-то не обширное. Ищите под ключ за все чтоб было 16 тысяч вместе со снимками. И что это за снимки такие что по 3000 за зуб ?? Жесть конечно. У меня реставрация на 4 верхних. Собиралась уже делать виниры, то мне посчитали по 8000 грн за зуб за все !! в хорошей известной киевской клинике. Правда это было в 2018. Но не столько же все выросло, что по 25 тысяч
Сама не знаю• 03 июля 2024
Ответ дляМусик Пусик
Сама коронка входить в 16000
Відбиток 700
Друк цифровий 2100
Что это еще за друк за 2100?? Ищите под ключ со всем вместе уже по нормальной цене
Я шалунья• 03 июля 2024
Ответ дляМусик Пусик
Це e-Max
Та вони у всіх
6600 рік тому, теж е-макс
Це ціна лише за коронку. Ваша ціна ту мач

Джага-джага• 03 июля 2024
Автор, не гоните, не в лесу же живете, что один врач сколько сказал, столько и нужно платить. Пройдитесь по клиникам, половину суммы точно сэкономите, цены заломил как в Европе
автор Мусик Пусик • 03 июля 2024
Ответ дляДжага-джага
Це крута Київська клініка приватна
Дуже крута я б сказала
TANYA 0 0 0 0• 03 июля 2024
Ответ дляМусик Пусик
Це крута Київська клініка приватна
Дуже крута я б сказала
А крута клініка відповідає якості роботи і гарантії , що знову не прийдете до них через рік???? Щось ну дуже дорого.
Инфотуфелька• 03 июля 2024
Ответ дляМусик Пусик
Короче дівчата в мене тут нервовий Тік
Немає кінця і краю
Шукайте іншу клініку і іншого лікаря. Це все можна зробити дешевше.
автор Мусик Пусик • 03 июля 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Та не дає гарантії
Кісту мені не вилікували(( сиджу з тим зубом, не знаю що робити
На Кт видно шо є запалення, зуб не болить
Джага-джага• 03 июля 2024
Ответ дляМусик Пусик
Це крута Київська клініка приватна
Дуже крута я б сказала
Вам нужна не клиника, а рукастый врач, ибо цена не равно качество, сама на собственном опыте проверила)
И вы и сами поняли, что какая то хрень творится, если сюда написали
TANYA 0 0 0 0• 03 июля 2024
Ответ дляМусик Пусик
Та не дає гарантії
Просто дійсно, за такі гроші краще проконсультуватись в декількох лікарів і промоніторити інші клініки і відгуки. Можливо вони ,дійсно, професіонали, але кошти не малі. В менших містах може бути набагато дешевше і якість та сама.
Xвостокрутелка• 03 июля 2024
Ответ дляСама не знаю
Именно на столько и выросло.
автор Мусик Пусик • 03 июля 2024
Ответ дляДжага-джага
200%
Я дійсно це зрозуміла
Але для мене головне щоб толковий лікар був по коронкам
Бо в мене неправильний прикус+ має бути технік який правильно зробить
І я дійсно не знаю куди податися із своїми зубами.. не віриться шо є нормальна якість за дешевше
Сама не знаю• 03 июля 2024
Ответ дляМусик Пусик
Це крута Київська клініка приватна
Дуже крута я б сказала
И что ? Мне как-то в крутой клинике под микроскоп каналы лечили, дали очки мультики смотрела. Через пару дней адская боль, зуб до лечения вообще не беспокоил, но сказали надо. Клиника крутая слилась. Чуть зуб ни потеряла !! Муж меня схватил и повез в клинику другую, там перелечивали долго, но уже 6 лет прошло и зуб на месте
автор Мусик Пусик • 03 июля 2024
Ответ дляСама не знаю
Ну ось в Захаренко теж стартує від 16000
Це мабуть зараз такі ціни