Все до блиску• 03 июля 2024
Скільки днів буде крепатура гомілок після спуску з 20 поверху?
Спустилася позавчора, не було світла. Піднімалася вже ліфтом. Боліти почали тільки вчора під вечір, а сьогодні я ледве пересуваюся (шкандибаю як Байден на розігнутих ногах). Про себе: 36 років, зріст 160 см, вага 70 кг, останній місяць вагітності.
Все до блиску
• 03 июля 2024
Ответ дляdulenok
1-2 дня максимум
Сьогодні самий пік. І це вже другий день. Дай Бог завтра почне попускати...
Все до блиску
• 03 июля 2024
Ответ длявре_Динка
Зробіть розтяжку гомілок
А як не нашкодити?
Все до блиску
• 03 июля 2024
Ответ дляДА да да
Ви що до цього спортом ніколи не займались?
Ні
Все до блиску
• 03 июля 2024
Ответ дляДА да да
Мій чоловік і спускається, і піднімається - в нього такого немає.
Мозговая пилочка• 03 июля 2024
Ответ дляДА да да
Если бы занималась, от спуска по ступенькам не было бы крепатуры ужасной 🤷♀️
Все до блиску
• 03 июля 2024
Ответ дляМозговая пилочка
Так. Плюс враховувати вагітність. У мене на ступнях сильні набряки
Блондинка в Законе• 03 июля 2024
Автор, может у вас не от ступенек такое. Что-то я сомневаюсь, чтоб прям крепатура была.
Блондинка в Законе• 03 июля 2024
Ответ дляВсе до блиску
Так может у вас судороги? Если вы беременны
Все до блиску
• 03 июля 2024
Ответ дляБлондинка в Законе
А від чого ж... Я більше ніяких навантажень не мала
Блондинка в Законе• 03 июля 2024
Ответ дляВсе до блиску
Ну вы разве совсем не ходите в обычной жизни? Один раз не может дать такого эффекта. Вы ж не целый день гасали по ступенькам
Мозговая пилочка• 03 июля 2024
Ответ дляВсе до блиску
А вот сильные отеки - это плохо. Так проявляет себя поздний токсикоз. Вы доктору своему об отеках этих сильных говорили ? Берегите себя
ДА да да• 03 июля 2024
Ответ дляВсе до блиску
Якщо вам скоро народжувати, вам треба тренувати виносливість, більше ходити, робіть розтяжку, бо буде важко народити якщо ви як медуза)
Все до блиску
• 03 июля 2024
Ответ дляБлондинка в Законе
Судороги я знаю. Зараз просто сильний ниючий біль без заніміння
Все до блиску
• 03 июля 2024
Ответ дляМозговая пилочка
Лікар позавчора дивився. Натискав пальцем, вмятина заповнювалася досить швидко. Сказав, що пастозність. Радив просто закидати ноги на спинку дивана. Сеча без білку, тиск у нормі
Ну ниче се• 03 июля 2024
Ответ дляВсе до блиску
А якщо знов вимкнуть світло?
Все до блиску
• 03 июля 2024
Ответ дляНу ниче се
А якщо знов вимкнуть світло?
Та ми й зараз без світла. Просто я нікуди не ходжу, а позавчора був запис у жіночу консультацію. А от якщо почнуться перейми, коли не буде світла, то на 20 поверсі буде весело.
Небоброїдка• 03 июля 2024
Ответ дляВсе до блиску
Ви впевнені, що це крепатура? Не повинно її бути після сходів з 20 поверху 🤷♀️ мені 44 і я по 3-4 рази на день пішки з 12 та на 12 поверх і не буває крепатури
З урахування вагітності я би радила звернутися до лікаря, навіть просто перестрахуватися. Набряків на ногах немає, синюшності чи почервоніння?
Небоброїдка• 03 июля 2024
Ответ дляБлондинка в Законе
От і я про це. Навіть якщо людина не спортивна,навіть вагітна і зі збільшеною вагою, все одно не повинно бути крепатури
Небоброїдка• 03 июля 2024
Ответ дляВсе до блиску
У стані спокою теж чи тільки при рухах?
Все до блиску
• 03 июля 2024
Ответ дляНебоброїдка
У стані спокою теж чи тільки при рухах?
Тільки при рухах
Все до блиску
• 03 июля 2024
Ответ дляНебоброїдка
Синюшності немає. Але ступні ось такі
Да будет так• 03 июля 2024
Ответ дляВсе до блиску
Синюшності немає. Але ступні ось такі
набряк великий
Все до блиску
• 03 июля 2024
Ответ дляДа будет так
набряк великий
Вже два тижні такий (сечу за цей час здала, в нормі).
Да будет так• 03 июля 2024
Ответ дляВсе до блиску
може до іншого лікаря? Нирки перевірити треба. І Може бути від проблем з кровообігом.
Але від спуску з 20 поверху дійсно крепатури не має бути.
Ви часто гуляєте пішки?