Зяблик протестант• Изменено 03 июля 2024

А шо це за супер лікарі, які лікують канали зуба через мікроскоп, але кіста

Кіста не проходить
Показав мені як він красномпролікував канали на знімкщо до кінця, ідеально
І сказав що запалення буде проходити
Але воно чомусь за 2 роки нікуди не пропало

Це я так спасала зуб за 20000 грн на лікувала канали
ЭкстрасенсиХаЯ• 03 июля 2024
Мені видалили не той зуб. Таке буває, як бачите

Библиотекарь• 03 июля 2024
Ви на форумі того лікаря шукаєте?
Чекаєте, що хтось признається?
Добра всем!• 03 июля 2024
Кісти взагалі важко вилікувати і не всі лікарі за них беруться.
дамаАмстердама• 03 июля 2024
вам во сколько посещений пломбировали?
So_so• 03 июля 2024
Мне зашивали десну после удаления (большого) и пришили щеку к десне)
автор Зяблик протестант • 03 июля 2024
Ответ длядамаАмстердама
вам во сколько посещений пломбировали?
В 1
Прийшла і запломбували
Сказали що це нова методика все робити відразу
Пффф 100%• 03 июля 2024
кісту треба видаляти. Після лікування каналів. Іноді, коли кіста маленька, то вона зникає.
А я з косою• 03 июля 2024
Ответ дляSo_so
И что потом?Что со щекой,переделывали?
Майданщица• 03 июля 2024
Кіста - це вже в м´яких тканинах...може треба було відкрити канали, прослідкувати, а потім вже закривати. У вас є гарантія, бо 20 тис на незрозумілий результат- це капець

So_so• 03 июля 2024
Ответ дляА я з косою
И что потом?Что со щекой,переделывали?
Да, отрезали нитки. Причем не сразу, я дней 7 точно мучилась, звонила врачу, он мне пейте нимесил, конечно болит, конечно отек, я ж Вам так и говорил, а я жевать не могу нормально, больно. Потом говорит ну приходите, я посмотрю. Потом ох, ах, так бывает при большом удалении (разрезали десну, зуб боком, пилили его на части и удаляли), рана и прихватили при зашивании))
автор Зяблик протестант • 03 июля 2024
Ответ дляМайданщица
Лікар тоді сказала що відкриє канали
Гляне
І якщо все ок, то запломбує
Alex_Kri• 03 июля 2024
Ответ дляМайданщица
такое лечение обычно без гарантии
автор Зяблик протестант • 03 июля 2024
Ответ дляAlex_Kri
такое лечение обычно без гарантии
Підписувала якусь бумажку що не буду до них мати претензії
Alex_Kri• 03 июля 2024
Ответ дляЗяблик протестант
Это практически везде так. Невозможно гарантировать... Гарантировать можно только при удалении с зубом
автор Зяблик протестант • 03 июля 2024
Ответ дляAlex_Kri
Може ви знаєте лікаря хто «добиває» ту кісту? Та вилікує
Alex_Kri• 03 июля 2024
Ответ дляЗяблик протестант
Ни один врач не сможет гарантировать, что киста уйдет. Просто обидно (а часто и нерационально) платить достаточно крупную сумму за повторное лечение (если там в первый раз все хорошо запломбировали), ведь не все зависит от доктора.