младокошкина• 03 июля 2024
Шкаф , количество петлей на дверях, подскажите
Девочки, кому на заказ делали шкаф, подскажите, сколько петлей ставили мастера. У на двери высотой 2200 и поставили всего три петли, переживаю не мало ли(( До этого ставил шкаф другой мастер и там по 4 петли, хотя высота немножко меньше. Фурнитура Блюм
Кашпо• 03 июля 2024
Так, мало. На таку висоту 5 потрібно. Але ще залежить від ширини дверей і їз ваги. Десь в інтернеті зустрічала таблицю. Ще є різні петлі. Їх теж підбирають з урахуванням параметрів дверей.
Кашпо• 03 июля 2024
Умовні рекомендації. Згідно цієї схеми на висоту дверей більше 2х метрів і до 2,4м потрібно ставити 5 петель.
младокошкина
• 03 июля 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
у меня высота двери шкафа 2.1
4 петли
Дякую! Ось такі майстри виходить( ширина дверей 52см…
младокошкина
• 03 июля 2024
Ответ дляКашпо
Дякую! Нам поставили три, на жаль (
Стетоскопуло• 03 июля 2024
Ответ длямладокошкина
Дякую! Нам поставили три, на жаль (
Їх можна додати в будь-який час. Якщо дверцята не важкі, з дсп, то витримають і три петлі.
младокошкина
• 03 июля 2024
Ответ дляСтетоскопуло
Так, дсп Кліф
Кашпо• 05 июля 2024
Ответ длямладокошкина
Так, дсп Кліф
Це дсп щільне і важке. Малувато петель. Але вже як є. Збережіть контакти майстра. Якщо двері почнуть провисати, запросите щоб переробив.
младокошкина
• 06 июля 2024
Ответ дляКашпо
Дякую! Я вже думаю може додатково добавить по петлі? Зверху писали, що їх можна додати, не знаю.
Кашпо• 06 июля 2024
Ответ длямладокошкина
Можна звичайно додати, це не складно, просто треба заморочитись. Зняти фасад, зробити фрезою отвори під чашечки, потім поставити на місце. Майстри люблять працювати з петлями Блюм, бо кажуть що їх найлегше встановлювати і регулювати.
младокошкина
• 06 июля 2024
Ответ дляКашпо
Дякую, що так детально пояснили!