ВсеПроВсехЗнаю• 04 июля 2024
Ви чи вас колись підсижували?
Розкажіть історії, коли ви підсиділи начальника, можливо, вас колись підсижували.
Стопясят раз обсуждала• 04 июля 2024
Ответ дляА я кумедна
Ключевое в Вашем ответе ОПЯТЬ, не подводить никогда, выбрать момент, когда без тебя точно никто не сделает и ударить в это место.
Вы не интриганка ни разу....
Да это правда, но как много интриганток я знаю, которые хотели признания, но выбрали неудачную стратегию, с ними попрощались без сожаления, запомните незаменимых не бывает!
Тримаю свічку• 04 июля 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
З приводу компромат, однозначно ні. Та не хотілося б такими методами.
Ви 2 рази не зрозуміли про що йде мова.
Мабуть все ж в вашій компетентності зайняти місце вашого керівника впевнена тільки ви
ВсеПроВсехЗнаю
• 04 июля 2024
Ответ дляТримаю свічку
Ви 2 рази не зрозуміли про що йде мова.
А про що саме йде мова, якщо реальний компромат, його нема, як в вашій історії.
Тримаю свічку• 04 июля 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Ви точно знаєте, що у керівника немає на вас компромату?
На моїй памʼяті прощались з такими вискочками по різному, але ні разу на позитивній ноті
ВсеПроВсехЗнаю
• 04 июля 2024
Ответ дляТримаю свічку
Точно знаю, нічого нема. Я не хочу використовувати такі методи, це низько. В чому конкретно я вискочка, в тому, що хочу рости?
Тримаю свічку• 04 июля 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Omg. І точно знаєте, що він не використає такі методи?
Грибной_Дождик• 04 июля 2024
Не подсиживали, а выживали. Руководителя отдела я устраивала, а руководитель департамента меня по какой-то причине не взлюбила и выжила.
ВсеПроВсехЗнаю
• 04 июля 2024
Ответ дляТримаю свічку
Скажімо так, якщо він їх використає, тобто висосе, щось з пальця,в мене є реальний компромат
Тихомандражная• 31 июля 2024
Ой у меня была такая работа, я рада была когда нашелся человек, ответственно ему все рассказывала чтобы меньше звонил потом, главное было чтобы он не сбежал на стажировке