ПолБатона• 04 июля 2024
Страховка для поїздки за кордон
Хочу вивезти дітей на море, планую що потрібно, дивлюсь відео в ютубі. Ось деякі мандрівники кажуть, що оформлюють страховку не тільки на машину, але і на всіх пасажирів. Ви так робите? Порадьте яку страховку краще обрати. Дякую.
Все буде• 04 июля 2024
В Інтернеті подивіться рейтинг страхових компаній, які швидко реагують і виплачують кошти.
Не прохожу мимо• 04 июля 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
Не оформлюю, були випадки, коли все одно по ній нічого не робили.
Ви напевно мільйонер, бо навіть елементарне звернення до лікаря обійдеться в пару сотень
фан L.O.S.T.• 04 июля 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
Краще пару сотень віддати за щось необхідне, ніж платити за марне
Ждун с Нибиру• 04 июля 2024
Звісно роблю завжди. Я в страхову іду, або телефоную і вони підбирають.
ПолБатона
• 04 июля 2024
У моєї мами був негативний досвід із страховою в Україні. Страховку оформила в Приваті, вони раніше впарювали якусь страхову, мабудь і зараз це роблять. Так от мама отримала легку травму ока, випадок страховий АЛЕ діагноз лікар написав не тими словами, як мало бути, щоб страхова виплатила необхідну суму. Там копійки насправді, але навіть їх потрібно було вибити і трохи витратити часу.
Ось тепер я трохи розгублена із страхуванням за кордоном. Не паритись і обрати пакет, чи є свої тонкощі?
Не прохожу мимо• 04 июля 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
Що саме марне? Страховка коштує копійки і все покриває
Леді_в_пледі• 04 июля 2024
Пару днів тому була тема від жінки, у котрої в польщі дитина захворіла і потрапила і лікарню, і візит коштував 5000 злотих. І страховки в них не було.
І в мене був випадок, коли страховка знадобилась. І в друзів.
Тому оформлюйте і не думайте навіть. Ціна страховки гривень 200, а профіиу може бути на пару тисяс
фан L.O.S.T.• 04 июля 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
Нічого вона не покриває. Її максимум - знеболювальний укол чи виписування парацетамолу. Мабуть, ви не стикалися на практиці.
Не прохожу мимо• 04 июля 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
Стикалася багато разів, абсолютно все покриває, від звичайного звернення до терапевта і до госпіталізації вартістю пару тисяч євро
ПолБатона
• 04 июля 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
Яку саме страховку оформлювали? Яка страхова, порадьте, будь ласка.
Не прохожу мимо• 04 июля 2024
Ответ дляПолБатона
Мала досвід з ПЗУ, АХА
ПолБатона
• 04 июля 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
Поділіться досвідом, якщо не важко. У вас був страховий випадок і страховка не покрила витрати?
Бабка-ежика• 04 июля 2024
конечно всегда так делаю, покупаю страховку. Обычно беру АRХ, но также можете взять ПЗУ или Вусо
Бабка-ежика• 04 июля 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
опишите детально, что и какая страховая не покрыла. У меня по ребенку родители обращались и я обращалась, все работало
Бабка-ежика• 04 июля 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
то есть лучше отдать пару сотен евро, чем пару сотен гривен?
Мстящий за Зайца• 04 июля 2024
звичайно робимо, страхова на машину, та страховка медична для дорослих/дітей - купуємо ВУСО
фан L.O.S.T.• 04 июля 2024
Ответ дляПолБатона
Так, в мене була травма в Єгипті ( я була твереза), по страховці запропонували знеболювальний укол, потім готель оплатив лікування, бо частково була і їх провина . В чоловіка у Франції було сильне запалення, по страховці виписали парацетамол та почекати пару днів. За 300 евро в приватній лікарні допомогли.
Мстящий за Зайца• 04 июля 2024
Ответ дляПолБатона
ну то проблема насправді в лікарі, а не страховій, бо не всі лікарі ’шарять’ як треба писати діагноз, страхова ж вам не благодійна організація, що лікар написав - то страхова компенсує/або не компенсує
з досвіду власного - я контролювала цей момент та узгоджувала словами з лікарем, що мені для страхової треба, то лікар вже писала як треба аби вони покрили
Не прохожу мимо• 04 июля 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
Дурниці розповідаєте. Нема лікаря по страховці, ви просто звертаєтеся до будь-якого і повідомляєте про це страхову. Далі або вона оплачує напряму лікарю, або компенсує вам.
фан L.O.S.T.• 04 июля 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
До чого це ? Я ж написала, що страхова не оплатила.
Не прохожу мимо• 04 июля 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
Значить ви не оформили документи нормально.
Заикальница• 04 июля 2024
Автор страховку оформлять нужно. Для этого выберите рейтинговую СК, оформляйте договор с максимальными опциями покрытия, без франшизы, изучите договор: как действовать в случаи страхового события, что покрывает, что в исключениях...рекомендую выбирать СК с возможностью онлайн консультации с украинским доктором, лично меня это очень выручило.
Если обдумано подходить к покупки страховки, то ни каких отказов не будет, наоборот может выручить в случаи необходимости.
Ответ дляЛеді_в_пледі
Мені здається після тої теми навіть в голову б не мало приходити, їхати десь та ще й дітьми без оформленого страхування. Я б запитала по іншому, яку страхову краще обрати, щоб в разі чого, мати покриття, а не зіпсовані нерви і втрачений час та гроші.
Не прохожу мимо• 04 июля 2024
Ответ дляIncol
Тоді можливо залишите відгук, послугами яких страхових користуєтесь ?
Вже писала, переважно беру пзу, бо там вже має знижки постійному клієнту, також користувалася аха, провідна , ні з ким не було проблем