Прикуси Язика• 04 июля 2024

Аеропорт Аліканте - Бенідорм вночі, є транспорт крім таксі?

Дівчата прилітаю в 00:30 в аеропорт Аліканте, чи можна чимось іншим дістатися до Бенідорм крім таксі, чи чекати до ранку? Можливо порекомендуєте готель поруч аеропорту чи в Аліканте недорогий?
marata• 04 июля 2024
Bus plana
Неначасі• 04 июля 2024
Їдьте на таксі, ви там будете відпочивати? Бенідорм - не дуже файний варіант.
Гопница-Советчица• 04 июля 2024
Вбиваєту у гуглі аеропорт Аліканте і адресу яку потрібно. Прокладаєте маршрут громадського транспорту і вибираєте час відправлення. Все працює. Я так весь Тенеріфе обїздила з дитиною і вночі приїхали в аеропорт.
Гопница-Советчица• 04 июля 2024
Точніше в Гугл мапс прокладаєте маршрут
Вишневий цвіт• 04 июля 2024
Ответ дляГопница-Советчица
Точніше в Гугл мапс прокладаєте маршрут
Не везде и не всегда работает Гугл мапс. Например, на Кипре мне Гугл Мапс, упорно показывал что общественного транспорта вообще нет по маршруту, но по факту это фигня. На Тенерифе тоже были не на 100% корректно показало и не только мне, а и другим людям, которые воспользовались картой
Намакушка• 04 июля 2024
Ответ дляНеначасі
Почему это? Мне там очень понравилось

Правда я была в несезон)
Намакушка• 04 июля 2024
Автор, поставьте приложение Alsa

Там есть все маршруты
Gleva• 04 июля 2024
Я зазвичай заходжу на сайт аеропорта і шукаю там інформацію про трансфери
https://www.aena.es/es/alicante-elche-miguel-herna...
А звідти вже дає посилання на різні напрямки
https://www.alsa.es/ruta/alicante-benidorm
Неначасі• 04 июля 2024
Ответ дляНамакушка
Почему это? Мне там очень понравилось

Правда я была в несезон)
Я теж була в несезон, то там такий шпрштник, що ввечері пройти не можна, в сезон навіть не уявляю.
автор Прикуси Язика • 04 июля 2024
Ответ дляГопница-Советчица
Я так теж роблю, але в час ночі я думаю громадський транспорт не працює, але не впевнена, тому й запитую
автор Прикуси Язика • 04 июля 2024
Ответ дляmarata
Bus plana
Він з аеропорту йде? Де його знайти
marata• 04 июля 2024
Ответ дляПрикуси Язика
Він з аеропорту йде? Де його знайти
Вам треба не бас плана, а ось ця компанія Alsa. То я переплутала з Барселоною, там бас плана. Посилання не можу додати(
Вони зазвичай там, де зупинка автобусів біля термінала - неважко знайти