Прикуси Язика• 04 июля 2024
Аеропорт Аліканте - Бенідорм вночі, є транспорт крім таксі?
Дівчата прилітаю в 00:30 в аеропорт Аліканте, чи можна чимось іншим дістатися до Бенідорм крім таксі, чи чекати до ранку? Можливо порекомендуєте готель поруч аеропорту чи в Аліканте недорогий?
Неначасі• 04 июля 2024
Їдьте на таксі, ви там будете відпочивати? Бенідорм - не дуже файний варіант.
Гопница-Советчица• 04 июля 2024
Вбиваєту у гуглі аеропорт Аліканте і адресу яку потрібно. Прокладаєте маршрут громадського транспорту і вибираєте час відправлення. Все працює. Я так весь Тенеріфе обїздила з дитиною і вночі приїхали в аеропорт.
Вишневий цвіт• 04 июля 2024
Ответ дляГопница-Советчица
Точніше в Гугл мапс прокладаєте маршрут
Не везде и не всегда работает Гугл мапс. Например, на Кипре мне Гугл Мапс, упорно показывал что общественного транспорта вообще нет по маршруту, но по факту это фигня. На Тенерифе тоже были не на 100% корректно показало и не только мне, а и другим людям, которые воспользовались картой
Намакушка• 04 июля 2024
Ответ дляНеначасі
Почему это? Мне там очень понравилось
Правда я была в несезон)
Неначасі• 04 июля 2024
Ответ дляНамакушка
Почему это? Мне там очень понравилось
Правда я была в несезон)
Я теж була в несезон, то там такий шпрштник, що ввечері пройти не можна, в сезон навіть не уявляю.
Прикуси Язика
• 04 июля 2024
Ответ дляГопница-Советчица
Я так теж роблю, але в час ночі я думаю громадський транспорт не працює, але не впевнена, тому й запитую