Манка Я• 04 июля 2024

кто пил епигалин и мастодинон, вы поправились от них??

автор Манка Я • 04 июля 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
В мене полікістоз з періоду статевого дозрівання. А Вас не направляти оперувати кісти?
в 36 років? не народжувала ще, куди відправляти, щоб сказали що хірургічний клімакс і мені потім руки на себе накласти??

Янка-угомонись• 04 июля 2024
Ответ дляМанка Я
у маня нет мастопатии, зачем она мне выписала, правда кисты на яичниках есть, грудь не болит, зачем она выписала и епигалин тоже
Епігалін в цілому придушує зростання фіброзних тканини і запалення. Гарний безпечний препарат
Янка-угомонись• 04 июля 2024
Ответ дляМанка Я
Клімакс рано. Ви хочете ходити з такими кістами і чекати чуда і пити нічого не хочете... дієта тут вже не допоможе
автор Манка Я • 04 июля 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
клімакс коли роблять операцію по видаленню і знижується резерв яйцеклітини і потім у жінки зламане життя якщо немає дітей. вже і жити не потрібно, чоловікам я ніколи не подобалась, заміж не кликали, бог не змилувався, дітину не вспіла народити в молодості , а тепер кісти виросли, чоловікам я була пофіг, ось таке життя
Янка-угомонись• 04 июля 2024
Ответ дляМанка Я
Вперше таке чую. Робила як раз в 36. Вам же видалять кісти а не все. Домовляйтесь, говоріть що плануєте вагітність. Зрозумййте, якщо якась з лопне, то це буде вже зовсім інша історія.
автор Манка Я • 04 июля 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
ви після 36 р народили потім??
автор Манка Я • 04 июля 2024
Ответ дляВельшановна
Я сейчас без всякого, Вы уверены что хотите на себя все это взвалить? Семью, детей? В таком состоянии? У меня есть и муж и ребенок. Ходим по врачам по кругу, по первоочередному с ребенком, много проблем, по второй очереди я( у меня инвалидность уже есть), до мужа очередь доходит раз в год, когда ребенок уезжает к бабушке и перерыв в ее лечении и обследовании делаем. У дочки и у мужа психиатрия + жкт, у меня другие проблемы. И в молодости об этом не думалось, что двое нездоровых людей с небольшим шансом смогут родить здорового ребенка.
да, хочу, бо я 11 років працювала і купувала квартири, робила доходи щоб сімʼя була обезспечена, я була продуктивна, бо я розуміла доя чого я працюю і що хочу, до мене ще не кожен дотягнеться.була б сімʼя, чоловік, дитина, і я б була щаслива і єнергійна, а не сама жити. обідно що шаболду зустрічала тілтки яка заміж не брала, розчарувала. А що який стан стан?? звичайний, нещаслива бо одна
Непогодка• 04 июля 2024
Ответ дляМанка Я
дівчино, розумію ваш страх, у мене 8 кіст було, 3 лапароскопії. зараз видаляють точково, яїчник не ріжуть катастрофічно. розкажу за маму свою. в її 22 роки вона мала кісту як літрова банка, ще й на ніжці, не ендометріоїдну, фолікулярну. вона не була ще заміжньою. вирізали їй правий яїчник і з лівого залишили 1/3 частину. вона плакала, думаючи щоне зможе мати дітей. через 2 роки народилась я і було ще 7 вагітностей і клімакс в 56 років. я з двічі на той час оперованими яїчниками завагітніла, перший раз в 41 рік. не накручуйте себе. ви у якому місті живете?
автор Манка Я • 04 июля 2024
Ответ дляНепогодка
ого, то ви щаслива в сенсі мати сімʼю. Я в Києві живу, трохи заспокоїлась

Непогодка• 04 июля 2024
Ответ дляМанка Я
і я в Києві. якщо надумаєте, можу порадити лікаря-хірурга. молодчинка. на 2,5 добу була вже вдома, без антибіотиків, болів і синців. перці дві операції робила інший хірург і там було ’жостко’. заспокойтесь і лишній раз не стресуйте, бережіть свої нерви і себе! ви зустрінете свого самого кращого, будете щасливі і дітки у вас будуть!
автор Манка Я • 04 июля 2024
Ответ дляНепогодка
напишіть, порадьте!
Непогодка• 04 июля 2024
Ответ дляМанка Я
напишіть, порадьте!
Дишлева Ірина Анатоліївна 096 806 99 01