Бавовнятий Пупс• 04 июля 2024

Бронь

Є у мене знайомий. Він держслужбовець категорії В. У нього бронь до кінця війни. Тепер за новим законом там 50 % тільки броней залишають. Як зрозуміти - є у нього тепер бронь чи немає?
Пирожкиня• 04 июля 2024
Не бывает брони до конца войны
автор Бавовнятий Пупс • 04 июля 2024
Ответ дляПирожкиня
Не бывает брони до конца войны
Буває. Спочатку давали на півроку.
Життє Бентежне• 04 июля 2024
Звернутися до свого керівника чи відповідального за ведення військового обліку.
Кондуктор автобуса• 04 июля 2024
й за старим було до 50
у нас навіть меньше, десь 25
Шалена красуня• 04 июля 2024
Если у вашего держслужбовця, все ок с руководством то есть, если не ок, то до п оры до времени у него бронь
Кондуктор автобуса• 04 июля 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
Буває. Спочатку давали на півроку.
тепер на 12 місяців, такі тільки почали оформлювати
Все знаю від і до• 04 июля 2024
ви гадаєте порадниці краще знають відповідь ніж сам цей знайомий, його керівник чи нач.відділу кадрів (чи хто веде ці справи). Нехай він звернеться до креівницива
Ух яка ж Я• 04 июля 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
Буває. Спочатку давали на півроку.
а теперь навсегда чтоли дают?
Марфа Українівна• 04 июля 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
Буває. Спочатку давали на півроку.
Ну як Ви все сама знаєте, чого питаєте тут ?
Марфа Українівна• 04 июля 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
Я теж обожнюю теми, де питають за когось 🤣
Стрекоза любви• 04 июля 2024
Зрозуміти? Спитати, чи потрапляє він в ті 50%. Додатково за запитом від Держустанов кількість заброньованих держслужбовців може бути збільшена. Тільки пару днів назад зʼявився цей наказ.
Вилами по Воде• 04 июля 2024
Значит 50% отгребут с держ службы.
Сусановна• 04 июля 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
На 12 місяців з нового року,якщо бронь до Н.року вже є
БезникаЯ• 04 июля 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
Буває. Спочатку давали на півроку.
не буває. У нас підприємство ведике зі 100% бронню, спочатку на 6 чи 3 міс давали, начебто новий закорн прийняли, що буде на рік, але поки що нікому таких не дали. І ще, на наступний день після закінчення терміну броні у всіх лежить повістка, і треба з нею йти в военкомат і показувати нову бронь. Так що не розказуйте
Суцільна зрада• 04 июля 2024
А нову броню треба завчасно починати оформлювати? Чи тільки після закінчення поточної?
Начальник Анонимов• 04 июля 2024
Ответ дляВилами по Воде
Значит 50% отгребут с держ службы.
Не загребут. На те категории, которые сейчас можно мобилизировать - переводят женщин и 60+. На те, которые не попадают под мобилизацию переводят мужчин 25-60. Может пару человек и попадёт, но всех уже давно перетасовали
Перша на селі• 04 июля 2024
Как повезет. Половину сотрудников забронируют, половину нет
Дама-мадама• 04 июля 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
Буває. Спочатку давали на півроку.
Ну наверное на войне большие деньги проворачивает и делится с кем надо))
Сосиска_Втесте• 04 июля 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
Буває. Спочатку давали на півроку.
Навіть половині ДСНС тим хто військовозобов´язаний ’бронь’ познімали. І поліції теж (операм в тому числі).
from Ukraine• 05 июля 2024
Ответ дляБезникаЯ
Написане На період мобілізації, що фактично звучить як до кінця війни.