Помидорина• 04 июля 2024
Червоні висипання по всьому тілу: що це може бути?
В понеділок піднялася температура до 37,5 і трималася пару днів. Сьогодні з ночі тіло обсипало ось таким, особливо обличчя. Ніяких симптомів не було. Інфекціоніст сказав, що це не вітрянка (я просто нею не хворіла), сказав попити новірин і все пройде. Але так і не сказав що це таке. В кого таке було?
Помидорина
• 04 июля 2024
Не питайте чому мені таку розгорнуту «консультацію» в лікарні дали… Було обмаль часу, добре що взагалі прийняли…
Помидорина
• 04 июля 2024
Ответ длячерная мамба
До обгаживания волосатого бабского тела: раз, два, три....
Та якось байдуже, цікаво було б дізнатися, в кого з таким зумом не видно волосся. Діаметр висипу 1 міліметр
Дуняша• 04 июля 2024
Ответ длячерная мамба
Но таки впечатляет, да.
Я не могла идентифицировать часть тела, потому что уж слишком плотные темные волосины.
Уже подумала, что нам лобок предложили для оценки
А чем не понравилась версия с ветрянкой?
Особенно если не болели.
Можно сдать антитела и понять.
Особенно если не болели.
Можно сдать антитела и понять.
вАлнуюся сильнА• 04 июля 2024
Трохи далі фото зробіть, так буде ясніше навіть. На вітрянку схоже. В голові є висип?
Помидорина
• 04 июля 2024
Ответ дляДуняша
Но таки впечатляет, да.
Особенно если не болели.
Можно сдать антитела и понять.
Особенно если не болели.
Можно сдать антитела и понять.
Це рука в районі кисті. Просто якщо здалеку фотографувати - погано видно буде структуру висипання. Вітрянку відкинули по при вітрянці
пухирець значно більший та інший.
вАлнуюся сильнА• 04 июля 2024
Ответ дляПомидорина
пухирець значно більший та інший.
Тому так близько і не можна точно зрозуміти, воно наче збільшене. А вітряна якраз сипле спочатку обличчя, груди і далі.
Помидорина
• 04 июля 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Та сказав вже лікар, що не вітрянка. Бо висип дуже дрібний і не такий. Не свербить, просто його одномоментно стало багато по всьому тілу, на обличчі, біля лінії росту волосся на лобі (на голові немає).
Помидорина
• 04 июля 2024
Ответ дляОябунчик
Може вірусна екзантема ( парвовірусна інфекція)
Почитала, дякую, за симптоматикою доречі схоже
Дуняша• 04 июля 2024
Может, герпетическая инфекция.
У меня похожее было от укусов постельных клопов, но, конечно, было локализовано.
Помидорина
• 04 июля 2024
Ответ дляДуняша
Может, герпетическая инфекция.
А що, герпес може сипати такими окремими цятками? Вперше з таким зіштовхнулася…
Дуняша• 04 июля 2024
Ответ дляПомидорина
Их же там десяток видов.
Помидорина
• 04 июля 2024
Ответ дляДуняша
Их же там десяток видов.
Теж дуже схоже. Ну і новірин мені призначили, а ним герпес теж лікують в принципі.
Помидорина
• 04 июля 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Ось наприклад. На шиї є. На голові - ні. І так в цілому по всьому тілу. На ногах трошки менше.
ЧупакабраЗеБест• 04 июля 2024
Ответ дляОябунчик
нет, мы недавно болели парвой. она выгялдиткак красное кружево. здесь же широки точки,а внутри очаг какой то
Помидорина
• 04 июля 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Короче, це таки вітрянка. Ввечері стало зрозуміло.
Помидорина
• 04 июля 2024
Ответ дляПодмигашка
Я теж за вітрянку, типові водянисті прищики. Або якийсь вид герпесу
Виявилося, що таки вітрянка… Більше к тому лікарю не піду …