Анонім Перший• Изменено 04 июля 2024
Вдарилася, підкажіть, будь ласка
Чи є там якісь важливі органи, на місці синця? Синець справа. Дякую!
Анонім Перший
• 04 июля 2024
Ответ дляПечальки.нет
Ого! Кто это вас так?
Сама себе. Необережно авто відчиняла. Підсліпувата, буває
Ворожу на каві• 04 июля 2024
Ответ дляLike-995b
Может слева?
Телефон може передавати зображення навиворіт , мабуть тому і автор уточнила
Ворожу на каві• 04 июля 2024
Ответ дляАнонім Перший
Скоріш за все то просто поверхневий синець . Якщо ви нормально себе почуваєте то і сенсу переживати нема
Бриджит_Фрикандо• 04 июля 2024
Всі органи важливі. Якби Ви щось пошкодили, то Ви б це відчули. Вас захистив шар із жирової і мʼязової тканини і синець не виглядає жахливо.
Анонім Перший
• 04 июля 2024
Ответ дляВорожу на каві
Так, болить лише якщо надавлювати
Анонім Перший
• 04 июля 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Дякую за відповідь!🙏
Редиска Я• 04 июля 2024
Ну сходите сделайте узи.смотря как ударились,подруга зимой на кобчик упала,а разрыв селезенки был.
пьЯНА• 04 июля 2024
Це шо, темі 20 хвилин, і ще ніхто не обісрав ваш живіт, його вигляд, стан, талію та ін?
Не впізнаю совєтчицю
Просто звязда• 04 июля 2024
Ответ дляпьЯНА
Не впізнаю совєтчицю
Та все норм у авторки