Марина -dd09• 05 июля 2024

Дитину викручує

Поїхали з дитиною в лікарню, прийняли з температурою яка триває 3 день. Ось на ніч збили темп все норм. О 12 ночі її просто починає викручувати. Спить тільки на руках. Кладу криком кричить. Нерви здають. Хочу з собою щось зробити від безпечності своєї дитини якій не можу допомогти
Майская киска• 05 июля 2024
Це мабуть вірус , всі через це проходили, через рік згадаєте як страшний сон, потерпіть, хай Бог і ліки допоможуть !

Кросівки оригінал• 05 июля 2024
Вам треба заспокоїтись і просто її тримати і колихати
Це в ваших силах, все інше зроблять лікарі
автор Марина -dd09 • 05 июля 2024
Ответ дляМайская киска
Дякую. Думали зуби. Чекали. Коли 38.5 вирішили поїхати в лікарню
dahashutka19• 05 июля 2024
Тримайтесь! Все проходить і це пройде . Одужання скорішого! Нехай завтра вже таких ’ приколів’ не буде!
Майская киска• 05 июля 2024
Ответ дляМарина -dd09
Коли лізуть зуби, падає імунітет, ципляються віруси, можливо протяги, кондиціонери, холодне щось теж могло стати причиною
Околовита• 05 июля 2024
это от прививок
автор Марина -dd09 • 05 июля 2024
Ответ дляОколовита
это от прививок
Ми не робили

автор Марина -dd09 • 05 июля 2024
Безпомічності дитини.т9...
Наша взяла• 05 июля 2024
Прям орет дурниной? Кишечная инфекция?
Ну ниче се• 05 июля 2024
Сколько ребенку?
Крошечка-хаврошечка• 05 июля 2024
Вспомнился первый вирусняк первого ребенка. Добрый доктор сказал нам пить нурофен по возрасту, а у меня ребенок крупный, потому температура не падала. Плюс у меня оба ребенка, когда были мелкими, то стартовали с температуры 39,6. Потом то я привыкла, но в первый раз, и малой 7 месяцев всего…Я тогда всех на уши поставила🤭
Все будет хорошо, Автор. С ребенком ничего не случится, не нервничайте, вам нужны силы.
СамавиховуюКота• 05 июля 2024
Що значить «викручує»? Що лікар сказав?
Спить на руках, бо погано себе почуває. Потрібна мама поряд. Це ваша перша дитина? Який вік?
автор Марина -dd09 • 05 июля 2024
Ответ дляНу ниче се
Сколько ребенку?
9 міс
автор Марина -dd09 • 05 июля 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Тут кажуть кишкова інфекціія....
Крошечка-хаврошечка• 05 июля 2024
Ответ дляМарина -dd09
Тут кажуть кишкова інфекціія....
По инету еще диагнозов не ставили…
Выкручивать может и оттого, что ребенку плохо и он не может найти себе места
Сорока-ворона• 05 июля 2024
Ответ дляМарина -dd09
9 міс
Зовсім малеча, тримайте на руках, хай спить і набирається сил. Ви їй потрібні! Швидкого одужання!
Крошечка-хаврошечка• 05 июля 2024
Ответ дляМарина -dd09
Тут кажуть кишкова інфекціія....
Кстати, та первая болячка запомнилась тем, что тупо спала сидя, а малая на мне лежала, и только в этом положении успокаивалась.
Сумчатая кошка• 05 июля 2024
Ответ дляМарина -dd09
9 міс
Пити давайте часто по чуть чуть теплої води. Якщо є температура висока, то добре давати глюкозу та реоводу без газів.
автор Марина -dd09 • 05 июля 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Ось саме так і у нас. Боже. Бідна дитина,як же їй боліло а я трясла думала чи зурочили

Плету интриги• 05 июля 2024
Вас в лікарню поклали? Просто з температурою 38,5? Якось дивно.
Дитина мала, тому переносить складніше і така реакція, якщо не на руках. Загалом нічого дивного. Спокійніше реагуйте на все це.
автор Марина -dd09 • 05 июля 2024
Ответ дляПлету интриги
Добре якщо зуби. А якщо інфекція
Плету интриги• 05 июля 2024
Ответ дляМарина -dd09
Добре якщо зуби. А якщо інфекція
Пронос або блювота є? Якщо немає, то навряд чи кишкова інфекція.
автор Марина -dd09 • 05 июля 2024
Ответ дляПлету интриги
Заспокоїли дякую. Вже перечисляю що їла
Пронос був вчора, невеликий
ГейТуда• 05 июля 2024
В 9 месяцев была розеола у ребенка. 5 дней из симптомов только 39, потом сыпь и все.
Плету интриги• 05 июля 2024
Ответ дляМарина -dd09
Заспокоїли дякую. Вже перечисляю що їла
Пронос був вчора, невеликий
Я просто не розумію, чого лягати у лікарню. Якщо кожного разу на температуру туди лягати, то можна не вилазити звідти. Там шансів заразу занести набагато більше. Діти маленькі часто можуть хворіти, це ні про що не говорить. Якщо немає стану, який загрожує, то треба просто відвідати лікаря і скорегувати лікування.
ША! я прийшла!• 05 июля 2024
Для чого їхати з 38.5 у лікарню?
Логічно, що ще там щось підчепили.
Запароленое одеяло• 07 июля 2024
Ответ дляМарина -dd09
А що Ви чекали?Чого не дали жарознижуюче?