Міряю від одиниці• 05 июля 2024
Італія. Насправді так не прийнято?
Допомагають українці моїй родичі шукати роботу в Італії (вона зараз знаходиться там). Але як тільки накльовується робота, люди кажуть ми подумаємо до понеділка, а в понеділок не передзвонили, то їм дзвонити не можна. Типу - чекати дзвінка, бо самим не прийнято дзвонити. Така історія вже 3 рази була за місяць. І ще кажуть не можна дзвонити в неділю людям. Це все правда чи люди шось крутять? Бо є підозра що ці люди вставляють палки в колеса в пошуку роботи
Ответ дляМіряю від одиниці
Є підозра, що вони шукають і собі шось краще і іншим ще допомогають, а її хочуть бортанути. І самі кращі вакансії десь зливають. Та проблема в тому, що вона не знає мову (вчить, але спілкуватися вільно не може).
Тогда какая разница как принято в Италии,если все равно нет выбора?
Пусть поищет других украинцев на фб.
Ну чесно якщо мені телефонують співробітники у вихідних через нагальні питання ( хоча у всіх вихідний в у них теж) - то ще якось ок
А якщо людина про яку я думаю взяти на роботу чи ні…ну то точно не взяла б. Навіщо у вихідний телефонувати.
Якщо так горить то хай в робочі дні телефонує
І роботу краще шукати по чатам міст типу «українці в Римі»
Ответ дляМіряю від одиниці
Так. Українці які допомагають, це ще й родичі також нам. Якраз ці ж родичі і відмовляють її від сайтів та агенств, бо кажуть, що дуже багато розводять таких як вона, які мову не знають
Она совсем тупенькая,как ее могут развести,кроме как на деньги. Пусть шлёт таких лесом . Есть же онлайн переводчик в конце концов.
сладкий_ноябрь• 05 июля 2024
Так, в вихідні дні, після 18 робочі дзвінки не роблять, після 21 взагалі дзвонити не комільфо будь-кому :)
Кишмишная Мая• 05 июля 2024
Якщо роботодавці не передзвонюють, то це говорить лише про те, що кандидатура Вашої родички їм не підходить. Тому дзвонити не має сенсу взагалі. Без мови, хоча би базового рівня, пошук вакансій дуже обмежений. Навіть на такі роботи як прибирання чи догляд за людьми похилого віку одна з основних вимог - знання італійської мови хоча би базового рівня.
На фабрику чи інше велике підприємство не має ніяких шансів влаштуватись з тимчасовим захистом навіть зі знанням мови.
Ответ дляЛовлю капці
странный выбор страны,елси честно.
В Италии работы для своих нет. За что она сейчас живет и где?
Та поки в цих родичів орендує. Має на перший час гроші, але і вони помалу тратяться (проживання, проїзд, харчування).
Ответ дляЦибулька зла
Ну, и какую же работу она ищет при таких вводных? Полы мыть? Стаканы и тарелки? Или обслуживать пенсионеров лежачих?
Без знания языка сейчас максимально сложно найти хоть что-то. И не только в Италии
Вона вже згідна на будь що, головне, щоб там закріпитися, щоб щось заробити, і вчити мову
Я_канеша_извиняюсь• 05 июля 2024
Ответ дляМамаБест
Автор, если кандидат не подходит, то ему не перезванивают с извинениями. И, да, в воскресенье не звонят по работе, даже будущей. В Италии много официальных агенств по трудоустройству, где кандидат ничего не платит, только работодатель. Но без языка вашей сестре там ничего не светит, местные , даже с дипломами годами работу ищут.
Умничка-помощничка• 05 июля 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
А если остаётся не забывать, как два года назад самим помогали!
И мне шеф-католик спокойно звонит в воскресенье утром.
И работает он часто в воскресенье вечером. В офисе
И на праздники
Не надо их в ранг божеств вводить
И на праздники
Не надо их в ранг божеств вводить
вы разницы не видите между
шеф звонит вам и работает у себя в воскресенье?
он то знает, зачем вам звонит и зачем работает. но это нужно ЕМУ, а не какой то Клаве
Цибулька зла• 06 июля 2024
Ответ дляМамаБест
Истории, которые мне известны-это то, что я перечислила. Причем люди ходили и искали работу. Там сложно все в этом плане(
Последний вагон• 08 июля 2024
Ответ дляЛовлю капці
странный выбор страны,елси честно.
Сейчас с работой во многих странах очень сложно (
Последний вагон• 08 июля 2024
Ответ дляoboeva
Очень просто разводят - поработал, а зарплату не заплатили или платят меньше оговоренной