Мороженная курица• 05 июля 2024
Що з донечкою? Я перестала її розуміти(((
Як стукнуло 6 місяців дитину наче підмінили(( графік вже збився,не зрозуміли відрізки гуляння між снами, незрозуміло коли піде на нічний сон. вкласти на денні сни стало просто випробовуванням, плаче, вередує. Раніше як було, бачу тре очки і зіває, я за неї і спати. Зараз такого не замічаю, вона тільки під час гри починає вередувати, і вже нічого не хоче, я так розумію що то вона вже стомилась і хоче спати? але ж не лягає, треба по довгу носити на ручках що б вкласти спати. Нічний сон то взагалі ад!!! Постійно прокидається і плаче(( на руки береш плаче( тільки сіся може допомогти… але я ж не буду їй тикати сіську кожну годину як вона поокидвється…. Може нам вже до невролога пора? Педіатр каже давайте нурофен.. ну така собі порада як по мені… не може такого бути що все було нормально, а тут різко вона стала дуже вередуха. Дівчата допоможіть порадами як знову почати розуміти свою дитину 🥺 я трошки в розпачі. Дякую 😔
Чорт і Шо• 05 июля 2024
Первый зуб уже есть, значит скоро будет. Лет до 2 бывает плохо спят из за зубов. Грызунки давайте, дентокинд вроде гомеопатия. Терпение. Спрашивать педиатра обязательно. Здоровья детские!
Зроблено у 80-х• 05 июля 2024
У нее зубы режутся. А вы пробовали реально Нурофен дать? Или принципиально врача не слушаете?
Та може просто кризовий період, може спека, може зуби. Спробуйте самі як бачите що по часу пора спати, починати її уповільнювати, не чекати поки почне позіхати і очі терти. Спокійні ігри, обнімашки, масажик розслаблюючий, якщо любить. Скоріше за все просто такий гострий кризовий період. Режим пробуйте тримати, це дітям легше
Марфа Українівна• 05 июля 2024
Она просто перегуливает, а потом не может переключиться на отдых, нервная система ещё не зрелая для этого, нужен режим сна. У нас так было с едой, если уже раскричится голодная, то уже ни кушать ничего, надо было подгадывать перед тем накануне. Укладывайте в одно и то же время, какой-то массажик перед этим, успокоительный ритуал , помыться, тихо поиграть, я своей читала перед сном. Зубки само собой следить
Коплю на груди• 05 июля 2024
Ласкаво просимо в материнство😀автор, так тепер буде завжди: тільки-но вам здалось, що ви розумієте свою дитину, знайте, вам здалось😂 діти-це торба з сюрпризами. Але і торба зі щастям, якщо що)) менше драми, більше здорового пофігізму і прийняття. Все буде добре.
Мороженная курица
• 05 июля 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
Ні звичайно дала, вчора останній сон проспала 2,5 години після нурофену. Ніч краще була теж, тільки не знаю, через нурофен чи через те що було світло і працював кондиціонер і не було жарко.
Мороженная курица
• 05 июля 2024
Ответ дляAnnaOst
Дякую)
Мороженная курица
• 05 июля 2024
Ответ дляAnnaOst
І да, спробуйте наніч нурофен дати і подивитися як засне після цього. Ви ж не терпиме як у вас зуби болять, а п єте знеболювальне
Так давали, спала краще і плюс було світло працював кондиціонер, в кімнаті не було жарко.
Мороженная курица
• 05 июля 2024
Ответ дляКоплю на груди
Клас) ваші слова якось як бальзам 😂 дякую.
Ласунка• 05 июля 2024
6 місяців. У вас цілком можуть зуби вже лізти. Плюс спека, плюс нові навички і ще щось.
Я за те, щоб не намагатися «знати, що дитина хоче», бо вона вчора цього хотіла. А сьогодні вже нові приколи. Просто спостерігати, дивитися, пробувати нові речі, пропонувати щось нове і слухати себе.
Тримаю свічку• 05 июля 2024
режиму треба дотримуватися. перед сном можна ванну робити, можно з заспокійливими травами. ( це якщо ванна вашу дитину заспокоює.) вдень - теж через жару душ.
Каляка маляка• 05 июля 2024
Зубы. Или скачок роста, установите приложение, очень удобно следить. У нас все совпадало.
Мороженная курица
• 05 июля 2024
Ответ дляКаляка маляка
Яка програма?