Краля-Галя• 05 июля 2024
НМТ 2024 питання по поданню заяви у вузи
НМТ здали бали нормальні, але сумніваємся вступати цього річ, підскажіть будь ласка, якщо ми подамо завки у вузи щоб оцінити свої шанси, але документи на зарахування подавати не будемо, бали нмт не згорять?? при таких діях, мені потрібно щоб ми мали змогу з ними вступати в наступному році, хто в темі дякую
Ласую колобками• 05 июля 2024
Не зрозуміла длч чого Вам їх подавати? Ви ж ро результатам побачите з якими балами проходять
Сіточка• 05 июля 2024
бали не згорають, навіть якщо поступити. Інше питання, що невідомо, чи можна буде в наступному році поступати з результатами цього року
Садоводница• 05 июля 2024
Краля-Галя
• 05 июля 2024
Ответ дляСіточка
Теж читала таке