КучМала• 05 июля 2024

Прага. Жд вокзал.потяг Regiojet на Перемишль

Дівчата, допоможіть будь ласка розібратися. Хто часто подорожує, можливо ви підкажете з якої платформи відправляється вечірній потяг Регіоджет з Праги до Перемишля? Мені сказали, що там постійно однакова платформа ( не так як в Києві, наприклад, колія на один і той самий потяг різна завжди).
В мене буде часу впритик просто , ми з двома дітьми..
Буду всім вдячна за допомогу 🙏
Чавонадо• 05 июля 2024
Там огромное табло на каждом шагу. Есть табло на сайте вокзала. Всего 8 платформ. Вы точно не потеряетесь.
голубая моль• 05 июля 2024
Да,одна и таже платформа,но номер не помню.Вокзал не большой,удобней,чем в Киеве.Нет контроля.Выход с метро прямо в вокзал есть.
Швендяю містами• 05 июля 2024
5 або 6
Последний вагон• 06 июля 2024
Ответ дляголубая моль
Я часто їжджу цим потягом з Праги, за 2.5 роки платформа змінювалася багаторазово. Яка проблема подивитися на табло - не розумію
автор КучМала • 06 июля 2024
Ответ дляПоследний вагон
Проблема, що в нас висвічується колія за 30-40 хвилин, а тут за 20. В нас дві коляски. Сумки, чемодани, діти. Тому я переживаю, щоб встигнути. Що тут не зрозумілого?