ЗдесяЯ• 06 июля 2024
вы сразу моете руки после улицы? кто прав
родители считают что это неважно. оставила ребёнка играть с бабушкой. вижу, что пришли с улицы, долго гуляли, трогали черепашек и тд. и она ему пирожок дала есть прямо в руки.
на мои замечания, начинает кричать на меня. мол, ничего страшного. потом кормит его и даёт хлеб своими руками. хотя я знаю, что она их не мыла. я спросила, ты мыла руки? она как заорет, чтт я достала её с этими руками.
я не знаю как бороться
Сонячний зайчик• 06 июля 2024
Я така собі добряче пофігістична матір, але руки мити після вулиці і туалету - це святе.
Відірву та викину• 06 июля 2024
Ответ дляМааарковная
это цена бесплатной няни
Плюсую. Як хочется командувати і вказівки давати, то треба платити людині. Там за ваші гроші будуть все робити і слідкувати вашим правилам.
ЗдесяЯ
• 06 июля 2024
Ответ дляМааарковная
это цена бесплатной няни
как же вы правы.
у меня уже глаз дёргается от этой няни. я правда уже не могу...
сЛАдКОежКА• 06 июля 2024
Відразу, це вже незмінна дія, але і на вулиці легко щось можу зʼїсти брудними руками, або абрикосу яку купила тільки що немиту)
ЗдесяЯ
• 06 июля 2024
Ответ дляВідірву та викину
вообще то её проживание заграницей, питание, вещи, отдых и далее по списку полностью за мой счёт.
Дайте вподобайок• 06 июля 2024
Ответ дляЗдесяЯ
а вас?
Ну она у вас орет постоянно. Руки то дело десятое.
Сіґеле-міґеле• 06 июля 2024
одразу після вулиці мию руки собі і дитині. на вулиці якщо даю якусь булочку то витираю руки, і булочку їсти тільки тримаючи за паперовий пакет. загалом намагаюсь не брати на вулицю таку їжу, де руками треба торкатися.
у мене жорсткий пунктик на цю тему. взагалі по сто разів на день руки намиваю
один раз забули помити руки після магазину іграшок (там був тестовий стенд з треками) і привіт ротавірус.
а бабусі ви нічого не докажете. вище правильно написали - ціна безкоштовної няні
ЗдесяЯ
• 06 июля 2024
Ответ дляДайте вподобайок
я привыкла. надеюсь осенью разьедемся. я устала делать для человека все, молчать, хорошо относиться, а в ответ вечное недовольство
Попадалочка• 06 июля 2024
Ответ дляМааарковная
это цена бесплатной няни
Да прям. Я тоже оставляла ребенка со своими родными. Но они мыли руки после улицы или туалета
Сіґеле-міґеле• 06 июля 2024
вчора гуляли на майданчику, діти всі разом гралися, всі брудними руками їли спільну їжу (моя дитина не їла і знає шо чужу їжу брати не можна). а через годину одна дитина почала блювати. яка ймовірність того шо через день-два інші не почнуть блювати?
Відірву та викину• 06 июля 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Ну тоді так і поясніть їй, що не будеш слідкувати моїм вказівками, то всі плюшки зникнуть, поїдеш додому. Ви або щиро допомагаєте мамі(мамі чоловіка), жити в безпеці, далеко від війни чи одразу свої умови пояснюєте, мов роби як я тобі сказала або їдеш назад. Як все за ваш кошт, то чи не легше знайти няню? мама на виплати непогано проживе, з голоду точно не помре, ви няню знайдете, всім добре буде
Попадалочка• 06 июля 2024
Ответ дляСіґеле-міґеле
Если их не начало рвать в тот же день - значит, они не заразились
Сіґеле-міґеле• 06 июля 2024
Ответ дляПопадалочка
якби в той же день - то це отруєння їжею. а от ротавірус не в той же день проявляється
а у дитини що блювала міг бути ротавірус наприклад, і вона торкалась спільної їжі
ЗдесяЯ
• 06 июля 2024
Ответ дляПопадалочка
могли глистами заразиться
Чорт і Шо• 06 июля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
А ви після того як телефон в руках потримали миєте їх? :)
Не знаю як у автора, але ми додому приходимо і телефон, годинник, павербенк протираємо спиртовими серветками. І так було й до появи дитини і зараз тим паче. А ви що після вулиці телефон не протираєте?
Попадалочка• 06 июля 2024
Ответ дляЗдесяЯ
могли глистами заразиться
Рвота возникает при заражении ротавирусом
Сіґеле-міґеле• 06 июля 2024
Ответ дляЧорт і Шо
я так само)
Попадалочка• 06 июля 2024
Ответ дляЧорт і Шо
Я вот не всегда протираю телефон после улицы. А когда протираю, то делаю это салфетками без спирта
Пампушечка• 06 июля 2024
Я вообще не могу представить, как это не помыть руки после прихода домой
Я ещё и телефон антисептиком протираю со времён ковида
Попадалочка• 06 июля 2024
Ответ дляПампушечка
Я во времена ковида никогда не протирала телефон антисептиком
Мааарковная• 06 июля 2024
Ответ дляПопадалочка
и что ?
не всем так повезло с ’родственниками’
Тихомандражная• 06 июля 2024
Ответ дляЧорт і Шо
Я нет, я бы с ума сошла