Конотопська відьма• Изменено 06 июля 2024
Рассудите, маникюр
Со скольких лет делают гель лак , наращивание? У нас непонимание с дочкой. Все подружки сделали , а ей не можна. Особенно наращивание, я это не признаю вообще.
Точу ляси• 06 июля 2024
Перший раз донька зробила в 12. Дозволила зробити разово на канікулах в табір. Протримався до 5 днів. Перший ніготь ввдслоївся через дні два. Інші на протязі тижня. Ось цого року 13. Знов дозволила, але вже 2 рази зробити, у відпустку та табір. Потім приїде і зніме. Ваажаю що в 13 ще дуже рано.
Пишу_граммотно!• 06 июля 2024
Ответ дляКонотопська відьма
В Польщі і підлітки не такі як в нас . Оточення доводе до цього. Чого всім можна ,а мені ні.
ну тут можна згадати коронну фразу наших батьків «а якщо всі з даху будуть стрибати ти теж підеш?» 🤣
і «вульгарно» це не аргумент для дітей. те що для вас вульгарно для них супермодно. згадайте свій підлітковий вік, скоріш за все теж були різні погляди із батьками на «гарно»
я б пояснила з точки зору шкоди, що це зараз не по віку, не є першою необхідністю. що є альтернативні варіанти (лак). що років в 15 ви дозволите гель лак. можете проговорити щоб купити в 15 років все для гель лаку і робити вдома.
корочє, варіантів як мʼяко домовитись є безліч. ваша справа вибрати їх і донести до дитини.
бо сьогодні дозволите нігті в 12 років, завтра захоче ще шось шо не по віку, а післязавтра ще шось.
Конотопська відьма
• 06 июля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
А які?
Вседозволеність , розумність, дисципліна в школі зовсім не така як в нас
Конотопська відьма
• 06 июля 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
говоріть з чоловіком щоб у вас була однакова думка в усьому і він вас підтримав. але схоже чоловік йде по шляху найменшого супротиву і не хоче вислуховувати від доньки тому все дозволяє. але це шлях в нікуди. через пару років дуже погано аукнеться
Я це намагаюся йому донести. Безрезультатно
Конотопська відьма
• 06 июля 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Ви думаєте я цього не говорила?
Пишу_граммотно!• 06 июля 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Ви думаєте я цього не говорила?
не знаю 🤷🏻♀️ і шо вона каже?
Конотопська відьма
• 06 июля 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
не знаю 🤷🏻♀️ і шо вона каже?
Чого моїм подружкам можна ,а мені ні?
Пишу_граммотно!• 06 июля 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Чого моїм подружкам можна ,а мені ні?
нормальне питання.
бо їхні батьки не піклуються про їх здоровʼя і не займаються вихованням. роблять все аби діти відчепилися і не виносили мозок.
думаю там подружки цілком можуть і курити і випивати.
сладкий_ноябрь• 06 июля 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Я якщо що в Польщі і не згодна з вами.
Конотопська відьма
• 07 июля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Я якщо що в Польщі і не згодна з вами.
Я теж в Польщі ,в тій самій
сладкий_ноябрь• 07 июля 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Я теж в Польщі ,в тій самій
Ну от не бачу я тут вседозволеності, але тут діти добре знають свої права і обовʼязки, тому з них зробити важко вимагати того, що їх порушує :)