ЖивунаБагамах• 06 июля 2024

Той-тер´єр

Доброго дня! В кого песики цієї породи? Цікаво поспілкуватись. У нас дівчинка 5 міс.
Червона рута• 06 июля 2024
привет вам) Рафаэль 6 лет.
Мая твая не панимать• 06 июля 2024
Ответ дляЧервона рута
привет вам) Рафаэль 6 лет.
Это разве не йорик?
КарамбОлька• 06 июля 2024
Ответ дляЧервона рута
привет вам) Рафаэль 6 лет.
это йорк вот той но они есть и с волохатыми ушами
автор ЖивунаБагамах • 06 июля 2024
Ответ дляЧервона рута
привет вам) Рафаэль 6 лет.
милий) але це йорк
КарамбОлька• 06 июля 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
милий) але це йорк
у них с лапками могут быть проблемы- скачут и ломают ножки себе
Червона рута• 06 июля 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
милий) але це йорк
автор простите))) перегрелась)))
автор ЖивунаБагамах • 06 июля 2024
Ответ дляКарамбОлька
слідкуємо за цим, так, стрибуча дуже)
Забагаловка• 06 июля 2024
У меня той. Любит поесть больше всего на свете. Жирненький. Сейчас на диете.
Виннипуховна• 06 июля 2024
В нас є, красунчик наш, йому 9 років🥰
Такий дураха😃
Чемний, вдома нічого не гризе, не смітить але постійно на всіх гавкає, вже всі сусіди звикли☺️
Єдине вас прошу, увагу звертати на зуби, потрібно їх чистити. Ми не чистили, купували різні кісточки, всерівно є камінь. Купувала щітку і пасту, чистили, нічого не допомагає..
В 4 роки видаляли зуби під наркозом, потім через рік знову, це така мука😢 Ветеринар говорить, що у цих пород така проблема завжди... навіть до нього приходив знайомий, який дуже доглядав за зубами собачки і також є камінь і зуби погані, потрібно видаляти😥
Перед тим як взяти тойчика також багато про них читала але про зуби ніхто не писав, шкода...
автор ЖивунаБагамах • 06 июля 2024
Ответ дляЗабагаловка
=)) особливо випрошує то, що їй не можна
автор ЖивунаБагамах • 06 июля 2024
Ответ дляВиннипуховна
В нас є, красунчик наш, йому 9 років🥰
Такий дураха😃
В неї зараз якраз міняються, дякую за пораду
Забагаловка• 06 июля 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Наш ест кошкин корм. Отгоняет кошку и быстро выедает. А он более жирный. И вот лишний вес. А со стола просит, но мы редко даём. Я даю, я часто ем отварную курицу и огурец и яйца, а это можно дать. Вообще меня не предупреждали что эта маленькая собачка может столько съесть...
автор ЖивунаБагамах • 06 июля 2024
Ответ дляЗабагаловка
Наша і корм їсть, і овочі-фрукти трохи даємо. А скільки Ваш красунчик важить?
Света С Приветом• 06 июля 2024
У меня был, умерла😭 отличная порода, если бы заводила еще собаку, то наверное такую же
Забагаловка• 06 июля 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
3900. Надо сбросить 400, а в идеале 900 грам.
автор ЖивунаБагамах • 06 июля 2024
Ответ дляСвета С Приветом
Шкода Так, ніколи б не подумала, що в нас буде саме тойчик
автор ЖивунаБагамах • 06 июля 2024
Ответ дляЗабагаловка
Може активності більше?
Забагаловка• 06 июля 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Може активності більше?
Не знаю. Наш не любит гулять. Ваш любит? Наш в туалет сходит и все,повернул домой.
Света С Приветом• 06 июля 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
И я, мне ее подарили, одногруппника купила поигралась и искала кому бы отдать. Собаке было 5 мес, я забрала, она с родословной была, умная и не гавкучая, прелесть. Только обжора😆
автор ЖивунаБагамах • 06 июля 2024
Ответ дляЗабагаловка
Да, любить, ми часто гуляємо на повідку по годині-дві, ну і у дворі гуляє, в нас приватний будинок.
Виннипуховна• 06 июля 2024
Наш 3300, деколи на зиму набирає але коли 200 грам набере, то куртка не застібається на першу кнопку😀 тоді садимо його на дієту😀 А так вони такі, що їли б постійно і попрошайки😀
Тану на сонці• 06 июля 2024
Ответ дляСвета С Приветом
скільки прожив?
автор ЖивунаБагамах • 06 июля 2024
Ответ дляВиннипуховна
Серйозний такий
Виннипуховна• 06 июля 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Серйозний такий
Напевно в такий момент зробила фото, а так він дуже дурко😃 ми як з ним починаємо дуркувати і бігати, то всі в шоці вдома😀 в нас така фізкультура)) Я кажу чоловіку, що то просто чудо, а не собака. Колись їх не любила, бо думала, що то якісь гавкаючі казявки😂
Дуже зручна собачка всюди, взяв під руку і поніс😀 І постійно хоче на руки, тепер я зрозуміла, що таке собачка компаньйон, але напевно ще в кожного від характеру залежить.

Ще є таке фото, де йому напевно рік приблизно
автор ЖивунаБагамах • 06 июля 2024
Ответ дляВиннипуховна

Який класний))) Так, це супер собака, ласкава, лизатися любить дуже, компанійська, цікава, і дуже розумна. Мені є з чим порівняти (мали різних), та й зараз у дворі маємо дворняжку і ландсіра, то звісно не порівняти.
Виннипуховна• 06 июля 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Так і в нас були різні спаніелі і овчарка, а цей просто такий, дивишся на нього і завжди смієшся, бо то якесь чудо радісне постійно❤️ А який командир, то просто немає слів, старшує навіть до сина 18 річного😀
автор ЖивунаБагамах • 06 июля 2024
Ответ дляВиннипуховна
А скільки йому?
Света С Приветом• 06 июля 2024
Ответ дляТану на сонці
скільки прожив?
12 или 13 лет, точно не помню просто в каком году взяла ее
Виннипуховна• 06 июля 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
А скільки йому?
В січні буде 10 років😍