Значит надо• Изменено 06 июля 2024

Загадка! Що за звір живе на дачі?

Може хтось підкаже, приїхали на дачу, там нариті ямки, в них какашки))) видно, що їло ягоди, або шовковицю, або смородину- порічки. Більше нічого немає. Ямки такі, як норки, вже не перший рік. Думали що криса, так вони ягід не їдять начебто.... Загадка.... Аааа - ще..., какашка розміром як котяча, величенька.
Купи слона• 06 июля 2024
Ответ дляКокосиха
Домашний обычный хорек был. Ягоды, фрукты овощи его не интересовали
Ну, домашние это уже считайте отдельный вид)