Нульовий сантиметр• 07 июля 2024
ВЛК та відсутність щитовидної залози
У когось чоловіки/родичі/ знайомі з видаленою щитовидною проходили ВЛК?
Який результат?
Знаю що є стаття 13 хвороб і там це пункт А.
Батько інвалідності не має, у медичних висновках вказано, що "післяопераційний гіпотиреоз важка форма", приймає л-тироксин 163 мкг.
Хвилюємося чи виключать його?
Дали форму на ВЛК, там, бачу немає в переліку ендокринолога.
То терапевт до нього повинен направити?
А чи направляють взагалі?
Може у когось щось схоже по тій щитовидці є... Поділіться досвідом🙏🏼
Який результат?
Хвилюємося чи виключать його?
То терапевт до нього повинен направити?
А чи направляють взагалі?
Ответ дляБаррикадница
На влк повинен бути терапевт обовʼязково. Я не знаю як зараз, а коли я служила, до нього йшла першого в він мені виписку давав про мій загальний стан здоровʼя за останні роки і звернення. Саме до свого терапевта треба було йти. Це було в 2017 і 2018 році
Почему сейчас не служите?! Вы же военная!
ПультОт_БМВ• 07 июля 2024
Автор, у вашего папы нет органа + тяжёлая форма + высокая дозировка (выше 125 мкг, это важно!), исключат его.
Но отправят на дообследование возможно к своему эндокринологу, для перепроверки диагноза.
Трохи злякана• 07 июля 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
У нього ті висновки свіжі, він раз на пів року ті всі свої гормони перевіряє і їздить до свого ендокринолога у держ. клініці, тобто наче ’на обліку’ він завжди.
Але, чи не закриють на це очі на ВЛК, чи направляють вони до вузьких спеців. Оце мене хвилює.
От би хто з видаленою щитовидною відписався🙏🏼 як в них було
Напишіть відповім
Дрібка щастя• 07 июля 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
В кожному регіоні це відбувається по різному. І якщо вам хтось відпишеться, що ВЛК пройшло добре, то не факт, що так буде у вас. Моя вам порада - тато має дивитися, що йому пишуть в кожному заключенні. Бо лікарі часто пишуть про хворобу, але в легшій формі. Ну і всі виписки по хворобі має мати з собою. Чоловік з таким стикався, він має інвалідність і то заключення написали, що хвороба легше. Тепер замість виключення з обліку має обмежено придатний. Але має на протязі 9 місяців знов пройти ВЛК по новому закону, подивимось, як буде
Чудо Ф_ф КеДаХ• 07 июля 2024
Ответ дляFighter05
Разве с удаленной щитовидкой не положена инвалидность?
Якщо онко, то так - інвалідність
ГоловнаЯ• 07 июля 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Це залежить від ’наглості’ комісії.
Знайомому, який воював, скручений пластинами, проходить хімію написали обмежено придатний. Зараз знову проходив комісію, бо уже обмежених немає. І результат - годний
Баррикадница• 07 июля 2024
Ответ дляНіка Найз
Я цивільна
Коплю на груди• 07 июля 2024
Авторе, робіть інвалідність. Моєму батькові дали 13 Б на ВЛК після видалення залози, приймає гормон у кількості 75.
Він військовий, на МСЕК направлення військовому має давати саме військова частина, а не цивільний лікар. А вони не дають! Зараз з адвокатами вирішуємо це питання. І уявіть, моєму батькові 59 років. Менше року до демобілізації, а все одно. Тому у Вашому випадку краще морозити ТЦК чи спеціально дуже довго проходити ВЛК, щоб встигнути отримати інвалідність. На мою думку, краще навіть штраф сплатити на 17 тис грн, ніж мобілізуватись йому зараз. Бо після мобілізації буде дуже важко оформити інвалідність, от просто повірте мені.
Коплю на груди• 07 июля 2024
Ответ дляКарина250
Вообще это отсутствие органа, я думаю должны исключить из военного учёта .Тем более такую огромную дозировку пьет
У моего папы удалена щитовидки, пьет дозу 75. Итог: 13 б
Может зависит от дозы решение влк?
ПультОт_БМВ• 07 июля 2024
Ответ дляКоплю на груди
Может зависит от дозы решение влк?
Маленькая доза увы.
У брата 150+, то 13 А.
Ситуация почти один в один с автором. Но.
Исключали год назад и он не военный.
Сейчас надо ухо и язык ’в остро’, просидишь промолчишь - будешь годен со всем чем угодно.
У брата 150+, то 13 А.
Исключали год назад и он не военный.
Зараз на дієті• 07 июля 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
да - 3 группа - рабочая
Откуда вы тянетете ’рабочая’?
Люди даже с 1 работают.
Разница лишь в организации рабочего места и условий.
Люди даже с 1 работают.
Аноним ФЕЯ• 07 июля 2024
Ответ дляЗараз на дієті
Откуда вы тянетете ’рабочая’?
Люди даже с 1 работают.
вот сходите на мсек хоть раз - там поймете о чем я говорю-
Виниловая пластинка• 08 июля 2024
Я вам скажу снимите розовые очки. Влк не работают на человека, влк работает на тцк. Муж недавно проходил влк, и смотрят на тебя сквозь пальцы,у мужа тяжёлый диагноз по кардиалогии а ему говорят гипертония 1 степени. Халатность и пофигизм... если будете ждать что вам на блюдечке все сделают, то нет. Нужно выбивать свои права. И то не факт. По теме вы сначала проходите основных врачей и если есть жалобы и диагнозы,то отправляют на дообследование к профильным врачам. И далее они дают акты о диагнозе. У нас есть знакомый с вашим диагнозом, у него инвалидность и выключен с учёта,но проходил влк в том году.
Нульовий сантиметр
• 10 июля 2024
Батька виключили з обліку без якихось проблем.
Єдине що - ВЛК три дні проходив, бо величезні черги до лікарів.
Корочє все що пишуть наші, всілякі залякування, що всі придатні і відразу дають бойові повістки - не відповідає дійсності (а може то не наші пишуть, а ІПСО).