Бентливуман• 07 июля 2024

Збила кота. Чоловік відмовляється залишати його в нас

Їхала по приватному сектору, швидкість була мінімальна. З якогось куща вискочив кіт під машину.
Завезла в ветеринарку, лікування оплачую(стабільно на звʼязку з клінікою). Думала залишити в нас вдома, але чоловік проти(тварина мовляв то відповідальність, мінус наша мобільність і такі рішення приймаються виважено, а не просто так).
Буду шукати нових господарів. Але якщо нікого не знайду, які варіанти? Чи приймають притулки тварин, яких хтось віддає, чи лише тих, яких рятують самостійно?
from Ukraine• 07 июля 2024
А вы не думали что это чей-то кот?
Может после лечения стоит вернуть его на место сбития?
Люблю ВалЄру• 07 июля 2024
Ответ дляfrom Ukraine
А вы не думали что это чей-то кот?
Краще знайти його власника, а не просто викинути в кущі, з яких він вистрибнув
автор Бентливуман • 07 июля 2024
Ответ дляfrom Ukraine
А вы не думали что это чей-то кот?
Він нічийний. Я їхала до мами, вона живе в тому районі, то каже він ні в кого не живе. Ходить у всіх їсти просить, всі його підкармлюють. Каже сусідка завжди біля виноградника для нього і таких «гостей» миски ставить.
Мама пропонує залишити його там же. І мовляв так само буде по сусідам ходити.
Я Вас не боюся• 07 июля 2024
что не уехали и отвезли в больницу!
А по теме да вернуть, на место можно или в приют отдать.
автор Бентливуман • 07 июля 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
У нього немає власника.
from Ukraine• 07 июля 2024
Ответ дляБентливуман
Попробуйте найти ему дом, если не получится и себе взять не можете,то верните там где нашли
Колгоспниця• 07 июля 2024
То може це вже Ваш котик?)….
Хоча і через такий болючий випадок…
Я Вас не боюся• 07 июля 2024
Ответ дляБентливуман
У нього немає власника.
Может муж передумает ?
А что муж говорит куда кота ?
автор Бентливуман • 07 июля 2024
Ответ дляfrom Ukraine
Дякую. Дуже сподіваюсь, що його не прийдеться туди вертати(((
автор Бентливуман • 07 июля 2024
Ответ дляКолгоспниця
То може це вже Ваш котик?)….
Хоча і через такий болючий випадок…
Чоловік проти. Ми про це серйозно вчора говорили.
Колгоспниця• 07 июля 2024
Ответ дляБентливуман
Прикро(
Може ще передумає…
Бавовнятий Пупс• 07 июля 2024
Ответ дляБентливуман
У вас дом или квартира?
Мама ваша не может его себе взять, у нее, я так поняла , дом? А вы будете давать деньги на его содержание
автор Бентливуман • 07 июля 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
Может муж передумает ?
А что муж говорит куда кота ?
Так само, як і мама каже вернути кота. Мовляв тварина жила все життя надворі, а тут я його хочу в квартиру на одну кімнату запхати. І що мої думки його забрати взагалі нерозумні. Плюс, що появу тварини обдумують, бо це відповідальність і він думає, що ми до такого не готові. І також аргументує, що як кудись поїдемо в інше місто, то теж проблеми, заморочки.
Колгоспниця• 07 июля 2024
Ответ дляБентливуман
А мама Ваша не могла б його до себе забрать?
Николай-b526• 07 июля 2024
мужа выкиньте!)
автор Бентливуман • 07 июля 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
У вас дом или квартира?
Квартира. Зйом.
Мама не хоче брати в будинок. Погоджується підкормлювати, але в хату сказала не пустить, бо кіт має бути надворі.
ОливьЕЖечка• 07 июля 2024
Ну чому не займаються стерилізацією бездомних тварин?((
На дачі моїх батьків теж часто приходять бездомні коти. Якось прийшли двоє чорних кошенят, десь місяця 2 їм. Намагалась прилаштувати в добрі руки, створювала об´яви. Але їх хтось забрав, поки нас не було в будинку. Хочеться вірити, що з ними все добре..
Престидижитатор• 07 июля 2024
автор Бентливуман • 07 июля 2024
Ответ дляКолгоспниця
Підкармлювати погоджується, а в будинок сказала ні. Сказала у них так не прийнято і ніхто тварин не тягне в хату. Як собака надворі, то мовляв так само і кіт. Якщо холодно може на сараї в соломі грітись. Ще й посварилась зі мною. Що я така «городська» стала, що коти на подвірʼї мені не вгодили.
Мозговая пилочка• 07 июля 2024
Ответ дляБентливуман
Квартира. Зйом.
И мама абсолютно права,что не даёт вам загребать жар чужими руками. Ей не нужен кот и точка. Тоже и с мужем. Да вы должны помочь коту восстановиться и вернуться в его среду обитания. Этого вполне достаточно.
Бавовнятий Пупс• 07 июля 2024
Ответ дляБентливуман
Квартира. Зйом.
Ну хоть так, пусть живёт во дворе, сделайте ему домик, лежанку, лазалку)) и пусть наслаждается жизнью)) а на зиму , думаю будет на ночь пускать спать.
автор Бентливуман • 07 июля 2024
Ответ дляМозговая пилочка
Так, я розумію, що це вибір мами. І вона не зобовʼязана брати кота собі.
Тобто ви вважаєте шукати йому родину, то погане рішення? І він не зможе жити в сімʼї?
Оябунчик• 07 июля 2024
Слухайте, ви ж хочете котика забрати, це видно.
Чоловіки 70% зразу на все кажуть ’ні!’. Мій один раз видав, що не прокормить другого кота 🤯. Це ж треба таке ляпнути. Я захотіла другого і завела. Все нормально, всіх любить.
За кота відповідальність- лише корм купити та лоток. Він сам з усім справляється. Не викидайте назад. У них же душа така ж , як в дитинки. Кота візьмете - буде вам удача в дім. Вони істоти магічні, просто так нічого не буває 🙏🏻💕
Помогалочка• 07 июля 2024
Притулки переповнені, найкраще було знайти йому родину. В мого брата кіт, вони до 3-х днів спокійно можуть поїхати та залишити кота вдома. В них автоматична годівничка. Залишають йому багато води і декілька лотків. Якщо на довше їхати, то треба когось шукати, щоб глядів кота. Але з котом все-таки простіше, ніж з собакою
Мозговая пилочка• 07 июля 2024
Ответ дляБентливуман
Автор,кот, который попал на улицу вполне может нуждаться в возвращении домой. Тот кто на улице постоянно уже привык к ней и к неограниченной свободе. И в 4 стенах ему будет плохо.
Ananasprotivogaz• 07 июля 2024
Я бы оставила себе
автор Бентливуман • 07 июля 2024
Ответ дляОябунчик
Відповідальність, то не лише лоток і корм. Це і всі болячки і комусь його віддати, як їдеш кудись. А якщо переїжджаєш теж забрати з собою. Плюс це треба власниці квартири повідомляти і є шанс, що вона нас попросить.
І якщо не буде підтримки чоловіка, то це все неможливо.
Мозговая пилочка• 07 июля 2024
Ответ дляОябунчик
У автора съёмное жилье, которое наверняка станет обоссаным и ободранным+ человек, который четко сказал,что кот ему не нужен. Для чего портить о ношения со всеми, включая хозяев квартиры и самого кота?
Болтушка Му• 07 июля 2024
Ответ дляБентливуман
а мама не може собі залишити?
чи багато йому потрібно? годувати і прихистити на час холодів
може сарай який є
коти прив´зуються до місця, ви можете думати що робите для нього краще, а від буде сумувати за вільним життям
Болтушка Му• 07 июля 2024
Ответ дляБентливуман
притулок не варіант