Невгамовна Бу• 07 июля 2024

Кто пробовал косметику "Ив Роше"?

Как ваши впечатления?
Указка• 07 июля 2024
Шампунь, кондиционер нрав
Ксерокопия ночи• 07 июля 2024
Гель для душа только, пахучий, но своих денег не стоит. Особого эффекта я не увидела
Organic• 07 июля 2024
Люблю їх парфуми
Чучело-Мяучело• 07 июля 2024
Моющие нормальные,но не стоят своих денег.с парфюмов эвиденс нормальный.декоративка хромая на обе ножки.спреи для тела не плохие,крема для рук неплохие в мелких жестянных тубах
Оновлена версія• 07 июля 2024
Яка саме категорія вас цікавить?
Мені подобається, але ціни не дешеві, думаю можна знайти кращі аналоги.
Парфуми люблю, але ціна дорога, стійкість не в усіх хороша.
Підсіла на їх твердий шампунь, нема вау ефекту, але мені несподівано сподобався саме такий формат - компактний і зручний, легше змивається з волосся.
Люблю їх крем маску гідра веджеталь і крем та сироватку нуль недоліків, помаду атлас, кавовий гель для душу, сироватку-термозахист і спрей для волосся м´якість та шовковистість. Це те, що готова купляти.
І так, для мене сенс купляти є тільки підписавшись на розсилку і отримуючи по розсилці окремі пропозиції подарунків.
Наприклад цього місяця я замовляю тому, що в розсилці пропозиція помади в подарунок за замовлегня на 599 грн, а в подарунок можу отримати помаду, яка навіть з 30% знижкою коштуватиме близько 400 грн.
автор Невгамовна Бу • 07 июля 2024
Ответ дляОновлена версія
Яка саме категорія вас цікавить?
Гели для душа и духи.
Мяо мой мяо• 07 июля 2024
Бб крем,гель для душа,парфумы всё очень нравится,но дорогое поэтому не пользуюсь
Нога на ногу• 07 июля 2024
Ответ дляНевгамовна Бу
Гели для душа и духи.
Можно. А уходовая и декоративная - фигня
ДелайКак_Я• 07 июля 2024
Оцет малиновий люблю і гель кава
Natal_ka91• 07 июля 2024
Тільки деякі креми і гелі для душу. Все решта, на мою думку, досить дорого для такого ефекту
жар-птица Нюра• 07 июля 2024
На работе раньше часто дарили😁. Гели для душа, крема нравятсв.
120-120-120 (не худею)• 07 июля 2024
Ответ дляНевгамовна Бу
Гели для душа и духи.
Класні, але то було потрібно брати до війни, коли воно подарунками було, зараз дорого! Я багато років продавала ІР.
Веккy• 07 июля 2024
Гель для душа кофе самое крутое)) шампунь говно , косметика тоже
Большой секретик• 07 июля 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
С каким ароматом?
Ксерокопия ночи• 07 июля 2024
Ответ дляБольшой секретик
С каким ароматом?
Кофе
Не зви чайна• 07 июля 2024
Раніше був персиковий гель крутезний,років 20 тому)) зараз вже вони зіпсували його геть((
КонхфЭдкаТузик• 08 июля 2024
По перше, воно фігня якась, як для дітей.
По друге, вони не пішли з рос ринку. Це якщо для вас таке важливе.
Большой секретик• 09 июля 2024
Ответ дляЧучело-Мяучело
Моющие?)