Все знаю від і до• 07 июля 2024

Оплата по договору ЦПХ, бухгалтеры помогите!

Добрый вечер. Очень нужна помощь бухгалтера.
Садовое товарищество (неприбыльная организация) по Уставу должна нанять бухгалтера (казначея). Если мы наймем бухгалтера по договору ЦПХ с зарплатой 3000 грн - мы обязаны оплачивать налоги ПДФО (18%), ЕСВ (22%) и военный сбор (1,5%) с минимальной зарплаты (8000 грн) или же с 3000 грн (реальная зарплата)?
Спасибо большое!
Стрекозей• 07 июля 2024
С реальной суммы по договору, если это не ваш работник. Но там могут быть нюансы, связанные с тем, что вы прикрываете договором ГПХ трудовые отношения. Нужно грамотно договор составить.
осень харашо• 07 июля 2024
Єсв точно, пдфо і воєнний збір ні,тому що зарплата нижче мінімалки
Покращена• 07 июля 2024
Якщо в штаті пів ставки, то да треба є в з мінімалки. А цпх ні, цпх по факту.
Нагадуємо, що відповідно до ст. 1 Закону України від 08.07.2010 №2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов´язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон № 2464) мінімальний страховий внесок – це сума єдиного внеску, що визначається розрахунково як добуток мінімального розміру заробітної плати на розмір внеску, встановлений законом на місяць, за який нараховується заробітна плата (дохід), та підлягає сплаті щомісяця.

Не нижче мінімального страхового внеску потрібно сплачувати ЄСВ за ставкою 22%.

Якщо працівник – сумісник, то 22% ЄСВ застосовується до його фактичної зарплати.

У разі нарахування ЄСВ на зарплату працівників-осіб з інвалідністю роботодавцям слід застосовувати ставку 8,41% до фактичної суми нарахованої зарплати.
Туфли в чешуе• 07 июля 2024
Ответ дляосень харашо
По договорах немає доплати єсв до мінімального
І ніколи не було
Це тільки для штатних працівників
автор Все знаю від і до • 07 июля 2024
Дівчата, то які податки сплачуються на 3000 грн по договору ЦПХ?
ЄСВ тільки?
Покращена• 07 июля 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
ЄСВ тільки?
Всі
автор Все знаю від і до • 07 июля 2024
Ответ дляСтрекозей
Надання бухгалтерських послуг (сплата податків за звітний період) - на надра, землю і з з/п голови СТ. Все. Наймати людину як штатну одиницю і сплачувати майже 7 тис грн (податків більше, аніж сама з/п 3000 грн) щомісячно - не має змоги.
автор Все знаю від і до • 07 июля 2024
Ответ дляПокращена
Всі
Але з фактичної суми (3000 грн), так?
Покращена• 07 июля 2024
Чого ви взагалі паритесь, наймете бухгалтера і він сам все сплатить😎
Покращена• 07 июля 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
Але з фактичної суми (3000 грн), так?
Так
автор Все знаю від і до • 07 июля 2024
Ответ дляПокращена
Для того, щоб його наймати - потрібні кошти. СТ ’виживає’, з війною люди не сплачують членські внески, багато виїхали взагалі закордон. Тому і шукаємо вихід з ситуації. Чи зможемо таким чином зекономити і не порушити законодавство:(
ЛюблюДевчонок• 07 июля 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
ЄСВ тільки?
Всі. Але це не дуже добрий варіант. Навіщо вам це?
автор Все знаю від і до • 08 июля 2024
Ответ дляЛюблюДевчонок
У нас не має можливості найняти бухгалтера у штат (фінансової). Але вже перечитала купу інформації про договір ЦПХ - це теж не наш варіант.
На жаль, не знаємо, як вирішити проблему.
ЛюблюДевчонок• 08 июля 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
А може неофіційно. Бух облік веде сам директор, наприклад
Nata_707• 24 июля 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
спитайте тут, може зможуть допомогти консультацією безкоштовно: https://www.instagram.com/p/C9UYQLQtdhR/?igsh=