Чумачечая_• 06 июля 2024

Хто закордоном і користується українськими картками, чи робили ви актуалізацію д

що ви там вказували, якщо працюєте чи отримуєте соц допомогу? чи вказували податковий номер країни перебування? а адресу яку вказували? фактичну чи адресу реєстрації в Україні?
В мене банк давно вимагає актуалізацію, вже скоро всі строки вийдуть...боюсь, уартки заблокують.
автор Чумачечая_ • 06 июля 2024
актуалізацію даних*
Ms. Доброта• 06 июля 2024
Нічого не робила
Аноним ФЕЯ• 06 июля 2024
Ви отримаєте соц допомогу в Україні?
автор Чумачечая_ • 06 июля 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Ви отримаєте соц допомогу в Україні?
ні, отримую аліменти
автор Чумачечая_ • 06 июля 2024
Ответ дляMs. Доброта
Нічого не робила
я декілька місяців нічого не робила, а потім мені прийшов імейл, що я до такого-то числа маю актуалізувати
Аноним ФЕЯ• 06 июля 2024
Ответ дляЧумачечая_
Якщо не помиляюсь вам треба укр.дані ввести і фото паспорта зробити. Це справа 5 хв
Аноним ФЕЯ• 06 июля 2024
Інд код, прописка, паспорт, і можливо селфі. Все
автор Чумачечая_ • 06 июля 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
в приваті вони спочатку просять сфоткати паспорт, потім адреса, фактична і прописки, потім місце роботи ( зайнятість), розмір доходів після виплати податків, потім питають, чи є резидентом іншої країни, ніж України і просять вказати податковий номер.
автор Чумачечая_ • 06 июля 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
це в якому банку?
Markiza21• 06 июля 2024
Це в якій країні вас просять?
автор Чумачечая_ • 06 июля 2024
Ответ дляMarkiza21
Це в якій країні вас просять?
це просить приват банк український, в приват24
Аноним ФЕЯ• 06 июля 2024
Ответ дляЧумачечая_
Ну і що тут складного?
Аноним ФЕЯ• 06 июля 2024
Ответ дляЧумачечая_
Якщо доходів в Україні немає, крім аліментів, то пишіть нуль
Аноним ФЕЯ• 06 июля 2024
Ответ дляЧумачечая_
це в якому банку?
Приват
автор Чумачечая_ • 06 июля 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Ну і що тут складного?
я не хочу вказувати свою адресу, не знаю чи варто вказувати мій податковий номер в країні, де я зараз перебуваю, я не знаю розміру свого доходу в гривнях в іноземній країні після виплати податків, я отримую на укр аартку аліменти, я якось не замислювалась, чи маю я з них платити податки чи подавати декларацію?
Неваляшкина• 06 июля 2024
Ничего не делала
автор Чумачечая_ • 06 июля 2024
Ответ дляНеваляшкина
Ничего не делала
а у вас термін актуалізації вже закінчився чи ще ні?
Неваляшкина• 06 июля 2024
Ответ дляЧумачечая_
Нет еще
Кукусики• 06 июля 2024
Ответ дляЧумачечая_
ничего не пишите про доходы - прописка и проживание - пишите совпадает- вам на приват кроме алиментов ничего не падает- они это видят и номер подковий украины
Кондуктор маршрутки• 06 июля 2024
Ответ дляЧумачечая_
Ви знаэте що вся база і так зливається з нового ооку. Для чого не відомо. Мені також банк звонив
Аноним ФЕЯ• 06 июля 2024
Ответ дляЧумачечая_
я вказувала лише укр.дані. яке їм діло де я і який дохід деінде, якщо це не стосуєься конкретної укр.картки (рахунку)??? Я писала укр.інн, дохід в укр і прописку в Україні
Аноним ФЕЯ• 06 июля 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
З 1 вересня обмін банк.інформацією з країнами ЄС (не з усіма)
Аноним ФЕЯ• 06 июля 2024
Ответ дляЧумачечая_
З алім. В Україні немає податків і днкларації
Кондуктор маршрутки• 06 июля 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Ні вже бо точно сказали яка краіна.
Аноним ФЕЯ• 06 июля 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
Ні вже бо точно сказали яка краіна.
Яка?
Кондуктор маршрутки• 06 июля 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Я вам кажу за факти. Якщо маєте знайомих в банку то поцікавтеся. А писали так з вересня ) а насправді з кінця минулого року поступово каже починали з великих сум і дійшли до просто відкритих рахунків
Кондуктор маршрутки• 06 июля 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Яка?
Не скажу. Єс
Аноним ФЕЯ• 06 июля 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
Не можу перевірити ваші слова. Проте якщо б ця інформація цікавила країну яка приймає біженця, то могли б враховувати тоді його доходи при нарахванні соц.допомогм, але цього ніхто не робить поки шо, крім Швейцарії і Німеччини (вибірково).
Кондуктор маршрутки• 06 июля 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Це цікавить Украіну
Кондуктор маршрутки• 06 июля 2024
Якщо це вас стосується то подзвонять і вам.