Перевіряти телефон партнера — погана ідея? Таке бажання вказує на серйозні проблеми у відносинах?
Почну з того, що більше місяця назад, випадково виявила, що чоловік поставив пароль на телефон. Раніше ніякої цікавості моніторити його телефон не було. Останнім часом він виглядає підозріло, (жінки зрозуміють) я помічаю що він веде себе по іншому. Став приділяти багато уваги своєму зовнішньому вигляді. Накупив багато нового одягу. Став слідкувати за харчуванням. Живемо разом тривалий час, маємо троє дітей, меншій дитині 6 місяців. Уваги йому приділяю достатньо, разом вечеряємо, також часто спільний перегляд фільмів і інше...Інтимне життя насичене, немає на що скаржитися, чоловік у мене темпераментний, я теж.
Але зерна сумніву були посіяні і я вирішила дізнатися, розгадати пароль телефону. Пароль розгадати було не складно, пройшлася по датам народження.(я знаю що порушила його особисті кордони) Наче нічого підозрілого не виявила, але сьогодні прийшло йому повідомлення від якоїсь жінки Привіт, як справи? він не відповів, заснув, спить, підхрапує ось біля мене, а мене розпирає бажання придушити його подушкою. Але батько він хороший, тому з цим прийдеться почекати. Можливо я себе накрутила? Можливо це з роботи колега? Лежу і не знаю що робити. Сказати прямо? Буде скандал. Як поступити по мудрому? Можливо варто почекати і випливе ще якась інформація? Але вже за собою помічаю, наче підсіла на те щоб перевірити його телефон і думки тільки про це лайно. А може ну його, замість того, щоб витрачати енергію і час на читання його листувань, краще сконцентруватися на довірі у стосунках і не шукати підтвердження своїм здогадкам. Але що робити зараз геть не знаю і заснути не можу. Мене так тіпає, я вся розчарована(((
Наталка -русалка• 07 июля 2024
Ответ дляYana-1293
Фінансова подушка є, все обміркувала вже
Ось це ’привіт ,як справи?’ Пишуть зазвичай тим чоловікам жінки ,з ким вже був секс
Наталка -русалка• 07 июля 2024
Ответ дляYana-1293
Так
Ну все ясно тоді ,вони гуляють по повній
А в тилу чи на фронті?
Lilian-nochka• 07 июля 2024
Ответ дляКсения З.
Очень даже полезная. Благодаря проверкам телефона бывшего мужа я узнала, что он завел любовницу
И что вам это дало?)
Lilian-nochka• 07 июля 2024
Ответ дляКсения З.
Я узнала правду
Правду вы и без этого знали.невозможно не заметить,как отношения течь дали
Наталка -русалка• 07 июля 2024
Ответ дляКсения З.
Это пишут всем мужчмнам
Не всім ,а тим з ким вже був певний зв´язок
Наталка -русалка• 07 июля 2024
Ответ дляYana-1293
На даний час дома. Був на фронті
Типу в нього зараз відпустка?